CURRENT TIME

Fri Apr 20, 2018 3:34 am

FOOTBALL EVENTS
20TH APR
1. FSV Mainz 05 v Borussia Monchengladbach
1.FC Heidenheim 1846 v FC Ingolstadt 04
1.FFC Turbine Potsdam (Wom) v MSV Duisburg (Wom)
Aalborg BK v Brondby IF
Aalesunds FK v Sogndal IL
Aberdare Town FC v Aberbargoed Buds FC
AC Ajaccio v Clermont Foot
AC Chievo Verona v UC Sampdoria
AC Chievo Verona v US Sassuolo
AC Horsens v FC Midtjylland
AC Milan v US Sassuolo
Academica Coimbra v UD Oliveirense
Accrington Stanley FC v Notts County
ACS Poli Timisoara v Sepsi OSK
AD Grecia v Perez Zeledon
Adelaide United v Wellington Phoenix
AE Altos v Nautico Capibaribe
AFC Bournemouth v Crystal Palace FC
AFC Bournemouth v Manchester United
AFC Fylde v FC Halifax Town
AFC Harman v AFC Odorheiu Secuiesc
AFC Nove Mesto nad Vahom v FC STK 1914 Samorin
AFC Tubize v VC Westerlo
AFC Wimbledon v Fleetwood Town FC
AIK v Dalkurd FF
Aimore RS v FC Santa Cruz RS
AJ Auxerre v FC Bourg Peronnas
Al Najoom v Al-Hazem
Al Rabeea FC v Al-Nahda (Saudi Arabia)
Al-Baten v Al Ittihad (Jeddah)
Al-Faisaly (Harmah) v Al Ahli Jeddah
Al-Kawkab v Al Qaisoma
Amiens SC v SM Caen
Annan Athletic FC v Berwick Rangers FC
Anzhi Makhachkala v Spartak Moscow
Anzhi Makhachkala v Ural Yekaterinburg
Arenas Club de Getxo v UD Logrones
Arka Gdynia v Legia Warsaw
Arna-Bjornar (Wom) v IK Grand Bodo (Wom)
Arras FA v JA Drancy
Arsenal FC v CSKA Moscow
Arsenal FC v Southampton FC
Arsenal FC v Stoke City FC
AS Avellino v FC Parma
AS Cittadella v AC Spezia
AS Livorno v AC Monza Brianza 1912
AS Pro Piacenza v US Arezzo
Ascoli FC v AS Bari
Asker FH v Ullern IF
Atalanta v Inter Milan
Atalanta v UC Sampdoria
Atalanta v Udinese
Athletic Bilbao B v Barakaldo CF
Athletic Bilbao v Celta de Vigo
Athletic Bilbao v Deportivo La Coruna
Athlone Town v Finn Harps
Atletico Madrid B v Coruxo FC
Atletico Madrid v Deportivo La Coruna
Atletico Madrid v Levante UD
Atletico Madrid v Sporting CP
Atletico Nacional Medellin v Atletico Huila
ATSV Stadl-Paura v Union Volksbank Vocklamarkt
Audax Italiano v Universidad de Chile
Avispa Fukuoka v Tochigi SC
Azerbaijan v Kosovo
AZS PWSZ Walbrzych (Wom) v AZS UJ Krakow (Wom)
Bangkok Glass FC v Pattaya United FC
Bangor City v The New Saints FC
Barnet FC v Crewe Alexandra
Barnsley FC v Bristol City
Barry Town United v Prestatyn Town
Bayer Leverkusen v FC Augsburg
Bekescsaba 1912 Elore SE v Varda SE
Benevento Calcio v Hellas Verona
Berliner AK 07 v FSV Budissa Bautzen
Birmingham City FC v Ipswich Town
BK Fremad Valby v B 1908
BK Hacken v Kalmar FF
Blackburn Rovers v Bradford City
Blackpool FC v Doncaster Rovers
Bnei Yeechalal Rehovot v Ironi Beit Shemesh
Boavista FC v CD Tondela
Bologna FC v AS Roma
Boston River v CA Torque
Bradford City v Walsall FC
Brasil de Pelotas RS v Sao Jose RS
Brasiliense FC Taguatinga v Atletica Luziania
Bray Wanderers v Cork City
Brazil v Costa Rica
Brentford v Queens Park Rangers
Brentford v Sheffield United
Brescia v Pescara
Brighton and Hove Albion v Huddersfield Town
Brighton and Hove Albion v Leicester City FC
Brighton and Hove Albion v Tottenham Hotspur FC
Brisbane Roar v Central Coast Mariners FC
Bristol Academy LFC (Wom) v Birmingham City LFC (Wom)
Bristol Rovers v Bury FC
Brondby IF II v Haslev FC
BSC Young Boys v FC Basel
Budaorsi SC v Soproni VSE-GYSEV
Burnley FC v Chelsea FC
Bury FC v Rochdale AFC
CA Belgrano Cordoba v Racing Club Avellaneda
CA Huracan v CA Banfield
CA Los Andes (Reserves) v Villa Dalmine Campana (Reserves)
CA Osasuna v CD Tenerife
CA River Plate Montevideo v CA Progreso
CA San Telmo (Reserves) v CD UAI Urquiza (Reserves)
CA Sarmiento Junin (Reserves) v CA Brown Adrogue (Reserves)
CA Talleres (Reserves) v CA Villa San Carlos (Reserves)
Cabinteely FC v Drogheda United
Cagliari v Torino FC
Cagliari v Udinese
Cambridge United FC v Crawley Town
Cardiff City FC v Burton Albion FC
Carlisle United v Lincoln City FC
Carpi FC v Ternana
CCD Cerceda v Racing Ferrol
CD Alianza Petrolera v Deportivo Pasto
CD Atletico Baleares v Hercules CF
CD Aves v Vitoria Setubal
CD Colo Colo v CD Universidad Catolica
CD Guijuelo v CDA Navalcarnero
CD Huachipato v Everton Vina del Mar
CD Iquique v Universidad de Concepcion
CD Izarra v SD Amorebieta
CD Laguna SAD (Youth) v Arucas CF (Youth)
CD Leganes v Celta de Vigo
CD Leganes v Valencia CF
CD Mirandes v CA Osasuna B
CD Palestino v Deportes Antofagasta
CD Santa Clara v SL Benfica B
CD Toledo v UD San Sebastian de los Reyes
CD Union La Calera v Union Espanola
CD Vitoria v SD Leioa
CE Sabadell FC v UE Cornella
Ceara U20 v Fluminense U20
Cefn Druids AFC v Bala Town
Celta de Vigo B v CF Rayo Majadahonda
Celta de Vigo v FC Sevilla
Celtic FC v Ross County FC
Cercle Brugge KSV U21 v Standard Liege U21
CF Badalona v CD Alcoyano
CF Fuenlabrada v Real Valladolid B
CF Os Belenenses v FC Porto
CF Pachuca v CF Monterrey
CF Villanovense v CD El Ejido 2012
Chabab Rif Hoceima v Wydad AC Casablanca
Chamois Niortais FC v FC Sochaux Montbeliard
Charlton Athletic v Rotherham United
Chelsea FC v Southampton FC
Chelsea FC v Tottenham Hotspur FC
Chelsea FC v West Ham United
Chelsea LFC (Wom) v Montpellier HSC (Wom)
Cheltenham Town v Carlisle United
Chemnitzer FC v SG Sonnenhof Grossaspach
Chesterfield FC v Newport County AFC
Chiangrai United FC v Chainat Hornbill FC
Chojniczanka Chojnice v Odra Opole
Chonburi FC v Ratchaburi FC
Chorley FC v Lancaster City FC
Club Atletico Cerro (Reserves) v Boston River (Reserves)
Club Brugge KV v KRC Genk
Club Ferro Carril Oeste (Reserves) v Atletico Rafaela (Reserves)
Club Libertad v Club The Strongest
Cobh Ramblers v UCD AFC
Colchester United v Luton Town
Cordoba CF B v Ecija Balompie
Corinthians SP v Sao Paulo FC
Coventry City v Yeovil Town
Cowdenbeath FC v Stenhousemuir FC
Crawley Town v Swindon Town
Croatia v Nigeria
Crystal Palace FC v Liverpool FC
CS Avantul Reghin v CS Sanatatea Cluj
CS Concordia Chiajna v FC Botosani
CS Gaz Metan Medias II v FC Unirea Alba Iulia
CS Herediano v Limon FC
CS Maritimo v CD Feirense
CS Sporting Liesti v ACS Sanatatea Darabani
CS Vulturii 2009 Lugoj v CS Soimii Lipova
CSKA Moscow v Dynamo Moscow
CSKA Moscow v FC Amkar Perm
CSKA Moscow v FC Krasnodar
CSKA Sofia v Botev Plovdiv
CSM Unirea Slobozia v FC Farul Constanta
Cultural Leonesa v Real Zaragoza
Curico Unido v Deportes Temuco
Czech Republic v Ukraine
Dalum IF v B 93 Copenhagen
Deportivo Alaves v Getafe CF
Deportivo Guastatoya v Coban Imperial
Deportivo La Coruna v Malaga CF
Deportivo Saprissa v Universidad de Costa Rica
Derby County v Sunderland AFC
Derry City v St. Patricks Athletic
Deutschlandsberger SC v RZ Pellets WAC II
Dhamk FC v Al-Watani
Dijon FC v Olympique de Marseille
Dinamo Bucuresti v CS Juventus Bucuresti
Dorogi FC v Szeged 2011
Dreams FC v Wa All Stars FC
DSC Arminia Bielefeld v Holstein Kiel
Dumbarton FC v Livingston FC
Dunakanyar-VAC v Zalaegerszeg TE
Dundalk v Bohemians FC Dublin
Dundee United U20 v St Mirren FC U20
Dunfermline Athletic FC v Queen Of The South
Dynamo Dresden v 1. FC Nurnberg
Dynamo Moscow v FC Arsenal Tula
Dynamo Moscow v Lokomotiv Moscow
EA Guingamp v Girondins de Bordeaux
Eastern Lions SC v Oakleigh Cannons
Ebusua Dwarfs v Accra Hearts of Oak SC
EC Bahia U20 v Clube Atletico Paranaense U20
Eintracht Frankfurt v TSG 1899 Hoffenheim
Ekenas IF v FC Haka Valkeakoski
Elche CF v Villarreal CF B
Elgin City FC v Stirling Albion FC
EM Deportivo Binacional v CD Union Comercio
Empoli FC v Salernitana
Enyimba International F.C. v MFM FC
ES Troyes AC v OGC Nice
ES Viry-Chatillon v Stade Reims 2
Estudiantes de Buenos Aires (Reserves) v Deportivo Laferrere (Reserves)
Everton FC v Liverpool FC
Everton FC v Manchester City
Exeter City v Cheltenham Town
Fagiano Okayama FC v Ehime FC
Falkirk FC v Brechin City FC
Farum BK v Herlev IF II
FC Aberdeen v St. Johnstone FC
FC Amkar Perm v Lokomotiv Moscow
FC Amkar Perm v Rubin Kazan
FC Angusht Nazran v FC Kuban-2 Krasnodar
FC Arsenal Tula v FC Ufa
FC Augsburg II v FC Memmingen
FC Barcelona (Wom) v Olympique Lyonnais (Wom)
FC Barcelona v AS Roma
FC Barcelona v CD Leganes
FC Barcelona v Valencia CF
FC Bayern Munich II v SpVgg Bayreuth
FC Bayern Munich v Borussia Dortmund
FC Cartagena v Extremadura UD
FC Cartagena v IBV Vestmannaeyjar
FC Cherkaskyi Dnipro v Volyn Lutsk
FC Dundee v Heart of Midlothian FC
FC Fastav Zlin U19 v 1.FK Pribram U19
FC Gazovik Orenburg v Tom Tomsk
FC Gifu v Ventforet Kofu
FC Gossau v FC Tuggen
FC Hradec Kralove v FK Fotbal Trinec
FC Ingolstadt 04 II v SV Seligenporten
FC Ironi Or Yehuda v Ironi Beit Dagan
FC Kilmarnock v Hamilton Academical FC
FC Krasnodar v Anzhi Makhachkala
FC Krasnodar v FC Arsenal Tula
FC Mendrisio v AC Bellinzona
FC Motherwell v Glasgow Rangers
FC Nantes v AS Saint-Etienne
FC Oberlausitz Neugersdorf v VfB Auerbach
FC Oss v SC Telstar
FC Pipinsried v SV Wacker Burghausen
FC Rostov v CSKA Moscow
FC Rostov v SKA-Energiya Khabarovsk
FC Seoul v Incheon United FC
FC Septemvri Sofia v Etar 1924 Veliko Tarnovo
FC Sevilla v FC Bayern Munich
FC Sevilla v Villarreal CF
FC SKA Rostov v Anzhi Makhachkala-2
FC St. Pauli v SV Sandhausen
FC Stal Dniprodzerzhynsk v Olimpik Donetsk
FC Tambov v Krylia Sovetov Samara
FC Tosno v FC Amkar Perm
FC Tosno v Ural Yekaterinburg
FC Ufa v CSKA Moscow
FC Unterfohring v SV Schalding-Heining
FC ViOn Zlate Moravce v FK Senica
FC Voluntari v CS Gaz Metan Medias
FC Wacker Innsbruck v FC Liefering
FC Zenit St. Petersburg II v Rotor Volgograd
FC Zenit St. Petersburg v Anzhi Makhachkala
FC Zenit St. Petersburg v Dynamo Moscow
FC Zenit St. Petersburg v FC Krasnodar
FC Zirka Kirovograd v PFC Oleksandriya
FF USV Jena II (Wom) v DSC Arminia Bielefeld (Wom)
Figueirense FC U20 v Santos SP U20
Finland v Hungary
Fiorentina v FC Crotone
Fiorentina v Spal 2013
FK Austria Wien II v SC Neusiedl
FK Bodo/Glimt v FK Haugesund
FK BSK Batajnica v FK Prva Iskra
FK Buducnost Dobanovci v FK Indija
FK CSK Pivara v FK Radnicki 1923 Kragujevac
FK DAC Dunajska Streda v FC Spartak Trnava
FK Dinamo Vranje v FK Sloboda Uzice
FK IMT Novi Beograd v FK Lokomotiva Beograd
FK Jagodina v FK Novi Pazar
FK Liria Zagracani v Kalundborg GB
FK Lovcen Cetinje v FK Cetinje
FK Metalac v FK Teleoptik Zemun
FK Podrinje Janja v FK Tekstilac Derventa
FK Proleter Novi Sad v FK Radnicki Pirot
FK Radnicki Beograd v FK Jedinstvo Surcin
FK Slavoj Trebisov v SKF Sered
FK Sloboda Mrkonjic Grad v FK Slavija Istocno Sarajevo
FK Spisska Nova Ves v FK Pohronie
FK Usti nad Labem v SK Dynamo Ceske Budejovice
FK Zarkovo v FK BSK Borca
Floreat Athena FC v Perth Glory (Youth)
Floridsdorfer AC v Kapfenberger SV Superfund
Foggia v Pro Vercelli 1892 FC
Foolad Khouzestan FC v Padideh FC
Forest Green Rovers FC v Colchester United
Frederikssund IK v Allerod FK
Frosinone Calcio v Venezia
FSV Luckenwalde 63 v BSG Chemie Leipzig
Galatasaray SK v Trabzonspor
Galway United FC v Longford Town
Gangwon FC v Gyeongnam FC
Gap Connah's Quay Nomads FC v Cardiff Metropolitan University FC
Genoa CFC v Cagliari
Genoa CFC v FC Crotone
Genoa CFC v Spal 2013
Germany v France
Germany v Sweden
Getafe CF v RCD Espanyol
Getafe CF v Real Betis
Gibraltar Phoenix FC v Mons Calpe SC
Gibraltar v Macedonia
GIF Sundsvall v Orebro SK
Gillingham FC v Milton Keynes Dons
Gimnastic de Tarragona v CD Lugo
Gimnastica Segoviana CF v Deportivo La Coruna B
Girona FC v Real Betis
GKS Katowice v Zaglebie Sosnowiec
GKS Olimpia Grudziadz v TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
GKS Tychy v Ruch Chorzow
Glostrup FK v Tuse IF
Gornik Leczna v Stomil Olsztyn
Gornik Zabrze v Legia Warsaw
Gornik Zabrze v Sandecja Nowy Sacz
Goztepe SK v Kasimpasa
Granada CF B v Real Betis B
Greenock Morton FC v Dundee United
Gremio RS v EC Avenida
Grimsby Town v Stevenage FC
Guadalupe FC v LD Alajuelense
Hannover 96 v SV Werder Bremen
Hapoel Afula FC v Hapoel Bnei Lod
Hapoel Azor FC v Beitar Kfar Saba Shlomi
Hapoel Katamon Jerusalem v FC Hapoel Nazareth Illit
Hapoel Kfar Saba v Hapoel Nir Ramat HaSharon
Hapoel Marmorek FC v Hapoel Eran Hadera
Hapoel Sandala Gilboa v Maccabi Ahi Iksal
Hapoel Tel Aviv v Hapoel Ramat Gan
Hellas Verona v Cagliari
Hellerup IK v Bronshoj BK
Hertha BSC v 1.FC Koln
Hertha BSC v VfL Wolfsburg
Hibernian Edinburgh FC v Partick Thistle FC
Hillerod Fodbold v IF Lyseng Fodbold
HJK Helsinki v KuPS Kuopio
HNK Cibalia Vinkovci v NK Lokomotiva Zagreb
HNK Hajduk Split v HNK Rijeka
Hobro IK v Aarhus GF
Hong Kong Rangers (Reserves) v Lee Man Warriors FC (Reserves)
Hull City v Aston Villa
Hull City v Queens Park Rangers
Hungary U17 v Israel U17
Hvidovre IF v FC Sydvest 05
IF Elfsborg v Malmo FF
IFK Norrkoping v IF Brommapojkarna
IK Start v Sandefjord Fotball
Inter Milan v Hellas Verona
Inter Turku v FC Ilves
Inverness Caledonian Thistle FC v St Mirren FC
Iran v Spain
Ironi Modiin v Hapoel Yeruham
Ironi Nesher FC v Hapoel Petach Tikva
Ishoj IF v Nykobing FC II
Italy v Poland
Jaguares de Cordoba v Atletico Bucaramanga
Jammerbugt FC v BK Marienlyst
Japan v Poland
Jong Roda JC Kerkrade v Jong Go Ahead Eagles Deventer
Jumilla CF v Real Murcia
Juventus FC v AC Milan
Juventus FC v Real Madrid CF
KA Akureyri v UMF Grindavik
Karpaty Lviv v Chernomorets Odessa
KAS Eupen v FCO Beerschot Wilrijk
Kasimpasa U19 v Trabzonspor U19
KFC Komarno v MSK Zilina B
Kjellerup IF v BK Frem
Kjelsas IL v Skeid Fotball
KKS Czarni Sosnowiec (Wom) v Sportowa Czworka Radom (Wom)
Kongsvinger IL v Viking FK
Korona Kielce v Arka Gdynia
Korona Kielce v Lechia Gdansk
Kristiansund BK v Lillestrom SK
KS Rakow Czestochowa v SKS Wigry Suwalki
KSC Lokeren OV v Sint Truidense VV
KV Kortrijk v KV RS Waasland-Beveren
Kyoto Sanga FC v Kamatamare Sanuki
La Equidad Seguros v Atletico Junior Barranquilla
La Hoya Lorca CF v Granada CF
Lancaster City FC v Sutton Coldfield Town FC
Las Palmas Atletico v CD Badajoz
Latvia v Andorra
Le Havre AC v US Quevilly Rouen Metropole
Leeds United v Bolton Wanderers
Leeds United v Queens Park Rangers
Leicester City FC v Newcastle United
Leicester City FC v Southampton FC
Levante UD v UD Las Palmas
Lierse SK v Royal Mouscron-Peruwelz
Lille OSC v Amiens SC
Limerick FC v Waterford United
Lincoln City FC v Exeter City
Linkopings FC (Wom) v Manchester City LFC (Wom)
Lithuania v Serbia
Liverpool FC v Manchester City
Liverpool Montevideo v CA Fenix Montevideo
Llandudno FC v Aberystwyth Town
Lleida Esportiu v SD Formentera
Lobos BUAP v Deportivo Toluca
Lobos UPNFM v CD Honduras Progreso
Lokomotiv Moscow v FC Rostov
Lokomotiv Moscow v FC Ufa
Lokomotiv Plovdiv v FC Dunav Ruse
Lovenstad FK 2 U19 v Hauerseter SK U19
LSK Kvinner FK (Wom) v Sandviken IL (Wom)
Luch-Energiya Vladivostok v FC Baltika Kaliningrad
Luton Town v Mansfield Town FC
Lyn Fotball (Wom) v Valerenga (Wom)
Maccabi Ahi Nazareth v Hapoel Rishon LeZion
Maccabi Bnei Nahaf v Ironi Bnei Kabul FC
Maccabi Herzliya v Beitar Tel Aviv Ramla
Maidstone United FC v Hartlepool United
Malaga CF v Real Madrid CF
Manchester City v Manchester United
Manchester United v Swansea City
Manchester United v Tottenham Hotspur FC
Mansfield Town FC v Accrington Stanley FC
Marbella FC v RB Linense
Marconi Stallions FC v Manly United FC
MAT Moghreb Tetouan v DHJ Difaa Hassani Jadidi
Matlock Town v Stourbridge FC
Matsumoto Yamaga FC v Omiya Ardija
Melbourne Victory v Western Sydney Wanderers
Merida AD v Recreativo Huelva
MFK Lokomotiva Zvolen v MFK Tatran Liptovsky Mikulas
MFK Zemplin Michalovce v FC Nitra
MI Amishav Petah Tikva v Hapoel Pardesiya FC
Middelfart GBK v Skovshoved IF
Middlesbrough FC v Wolverhampton Wanderers
Millwall FC v Nottingham Forest
Milton Keynes Dons v Blackburn Rovers
Misr Lel Makasa SC v ENPPI SC
MKS Miedz Legnica II v BKS Stal Bielsko-Biala
MKS Miedz Legnica U19 v KKS Lech Poznan U19
MKS Miedz Legnica v MZKS Chrobry Glogow
MKS Olimpia Szczecin (Wom) v KKPK Medyk Konin (Wom)
Molde FK v Tromso IL
Monarcas Morelia v Chivas Guadalajara
Montedio Yamagata v Renofa Yamaguchi FC
Montevideo Wanderers FC v Club Nacional Football Montevideo
Montrose FC v Edinburgh City FC
Morecambe FC v Cambridge United FC
MS Roei Heshbon Tel Aviv v FC Bnei Jaffa Ortodoxim
MSK Zilina v AS Trencin
MSV Duisburg v 1. FC Kaiserslautern
Naestved BK v Kolding IF
Naestved IF 2 v Herlufsholm GF
Nakhon Ratchasima v Muang Thong United
Navy FC v Sukhothai FC
Newcastle Jets v Melbourne City FC
Newcastle United v Arsenal FC
Newcastle United v Huddersfield Town
Newport County AFC v Coventry City
Newtown AFC v Carmarthen Town
Nigeria v Iceland
NK Bled v NK Kocevje
NK Dob v NK Brezice 1919
NK Inter Zapresic v GNK Dinamo Zagreb
NK Kranj v NK Radomlje
NK Lucko Zagreb v GNK Dinamo Zagreb II
NK Pohorje v NK Bistrica
NK Rojko Dobrovce v NK Zrece
NK Smarje pri Jelsah v NK Dravograd
Northampton Town v Charlton Athletic
Norwich City v Fulham FC
Nottingham Forest U23 v Crewe Alexandra U23
Notts County v Wycombe Wanderers
Novara v AC Cesena
Numancia v Cordoba CF
O´Higgins FC v CD San Luis de Quillota
Odds BK v Rosenborg
Odense BK v SonderjyskE
Odra Opole U19 v Gornik Zabrze U19
Oeste FC U20 v Gremio RS U20
Ofk Mladost Ljeskopolje v OFK Igalo
OFK Rtanj 2016 Boljevac v FK Trajal Krusevac
Oita Trinita v JEF United Ichihara Chiba
Olympique Lyonnais v Toulouse FC
Once Caldas v Los Millonarios
Osmanlispor FK v Torku Konyaspor
Ostersunds FK v Djurgardens IF
Oxford United v Scunthorpe United FC
Pacos Ferreira v Desportivo Chaves
Pasching/LASK Linz II v SC Weiz
Patriotas FC v Boyaca Chico
Pena Sport FC v Burgos FC
Persela Lamongan v Persebaya Surabaya
Perseru Serui v PSM Makassar
Persija Jakarta v Arema Cronus
Perth Glory v Sydney FC
Perth SC v Forrestfield United SC
Peterborough United v Northampton Town
PFK Levski Sofia v PFC Beroe Stara Zagora
PFK Slavia Sofia v FC Vitosha Bistritsa
Plateau United FC of Jos v Yobe Desert Stars FC
Plymouth Argyle v Southend United
Pogon Siedlce v Bytovia Bytow
Pogon Szczecin v Slask Wroclaw
Polisportiva Arzachena v AC Prato
Pontevedra CF v CF Talavera de la Reina
Port FC v Air Force Central FC
Port Vale FC v Chesterfield FC
Portimonense SC v Moreirense FC
Portsmouth FC v Wigan Athletic FC
Prachuap FC v Bangkok United FC
PS Barito Putera v Persipura Jayapura
PSIS Semarang v Bali United Pusam FC
Puszcza Niepolomice v FKS Stal Mielec
Queens Park FC U20 v Airdrieonians FC U20
Queens Park Rangers v Birmingham City FC
Queens Park Rangers v Norwich City
Queens Park Rangers v Preston North End
Queens Park Rangers v Sheffield Wednesday FC
R&F HK FC (Reserves) v Kitchee SC (Reserves)
Racing Club Montevideo v Defensor Sporting Club
Racing Santander v Caudal Deportivo
Raja CA Casablanca v OCS Olympique de Safi
Randers FC v Lyngby BK
Ranheim IL v Stabaek Fotball
Rapido Bouzas v Real Madrid Castilla
Rayo Vallecano v Cadiz CF
RB Leipzig v Olympique de Marseille
RC Strasbourg Alsace v FC Metz
Reading FC (Wom) v Yeovil Town FC (Wom)
Reading FC v Queens Park Rangers
Real Garcilaso v Club Nacional Football Montevideo
Real Madrid CF v Atletico Madrid
Real Oviedo v AD Alcorcon
Real Sociedad v Girona FC
Real Valladolid v CF Reus Deportiu
Real Zaragoza B v UE Llagostera
Regatas Flamengo RJ v Botafogo RJ
RGV FC Toros v Reno 1868 FC
Ringkobing IF v BK Avarta
Ringsted IF v Greve Fodbold
Rio Ave FC v Estoril Praia
Roasso Kumamoto v Albirex Niigata
Rochdale AFC v Shrewsbury Town
Rochedale Rovers FC v Peninsula Power FC
Romania U17 v Slovenia U17
Rotherham United v Peterborough United
Royal Antwerp FC v KV Oostende
Royale Union Saint-Gilloise v KSV Roeselare
RSB Berkane v Rapide Club Oued Zem
RSC Anderlecht v KAA Gent
Rubin Kazan v FC Rostov
Rubin Kazan v Terek Grozny
San Fernando CD v Lorca Deportiva
Santa Cruz PE v AD Confianca SE
Santos de Guapiles v CS Cartagines
Sarpsborg 08 FF v Valerenga
SC Aerostar Bacau v CSM Focsani 2007
SC Austria Lustenau v FC Blau Weiss Linz
SC Braga v Sporting CP
SC Covilha v Academico Viseu FC
SC Haifa Robbie Shapira v Hapoel Migdal Haemek
SC Kalsdorf v Union St. Florian
SC Sand (Wom) v 1.FFC Frankfurt (Wom)
SC Wiener Neustadt v WSG Wattens
Schwechat SV v ASK-BSC Bruck/Leitha
SCM Petrotub Roman v Targu Secuiesc
SCR Pena Deportiva v Atletico Saguntino
SD Eibar v Deportivo Alaves
SD Gernika Club v CD Tudelano
SD Huesca v Albacete Balompie
Seinajoen JK v FC Honka
Sevilla Atletico v FC Barcelona B
Shamrock Rovers v Sligo Rovers
Shanghai East Asia v Chongqing Lifan
Shaw Lane Aquaforce FC v Sutton Coldfield Town FC
Sheffield Wednesday FC v Preston North End
Shimshon Tel Aviv v Hapoel Kiryat Ono
Shrewsbury Town v Oxford United
Sibir Novosibirsk v FC Khimki
Silkeborg IF v FC Helsingor
Sivasspor v Kardemir Karabukspor
SK Austria Klagenfurt v Union Raiffeisen Gurten
SK Slavia Praha (Wom) v VfL Wolfsburg (Wom)
SK Slavia Praha v FC Fastav Zlin
SK Slovan Bratislava v MFK Ruzomberok
SK Sturm Graz (Amateur) v FC Gleisdorf 09
SK Vorwarts Steyr v SV Allerheiligen
SKA-Energiya Khabarovsk v Dynamo Moscow
SKA-Energiya Khabarovsk v FC Amkar Perm
SL Benfica v Vitoria Guimaraes
Slovenia v Bulgaria
SM Caen v Montpellier HSC
Solihull Moors FC v Aldershot Town FC
South Korea v Germany
Southend United v Gillingham FC
Spartak Moscow v FC Tosno
Spartak Moscow v Terek Grozny
Sporting Gijon B v CD Lealtad
SpVgg Greuther Furth v 1. FC Union Berlin
Sriwijaya FC v Persib Bandung
SS Lazio v Benevento Calcio
SS Lazio v Red Bull Salzburg
SSV Jahn Regensburg v FC Erzgebirge Aue
St Marys AFC v Everton AFC
St. Johnstone FC v Hamilton Academical FC
Stade Rennais v AS Monaco
Standard Liege v Royal Charleroi SC
Steaua Bucuresti v CSM Studentesc Iasi
Stepojevac Vaga v FK BASK
Stevenage FC v Barnet FC
Stoke City FC v Tottenham Hotspur FC
Stromsgodset IF v SK Brann
Sturt Lions FC v Adelaide City FC
Sunderland AFC (Wom) v Everton LFC (Wom)
Suphanburi FC v BEC Tero Sasana FC
SV Darmstadt 98 v Fortuna Dusseldorf
SV Horn v SKU Amstetten
SV Lafnitz v TUS Bad Gleichenberg
SV Werder Bremen v Eintracht Frankfurt
SV Zulte Waregem v Oud-Heverlee Leuven
Swindon Town v Morecambe FC
Szolnoki MAV FC v Gyor ETO FC
Terek Grozny v FC Tosno
Terek Grozny v SKA-Energiya Khabarovsk
Termalica Bruk-Bet Nieciecza v KS Cracovia
Tianjin Quanjian v Guangzhou Evergrande
Tigres UANL v Club Leon
Tokushima Vortis v Tokyo Verdy
Torino FC v FC Crotone
Tours FC v FC Lorient
Trelleborgs FF v IFK Goteborg
TSC Backa Topola v FK Sindelic Beograd
TSG 1899 Hoffenheim v Hamburger SV
TSV Hartberg v SV Ried
Ubon UMT United FC v Buriram United
UCAM Murcia CF v UD Melilla
UD Almeria v Sporting Gijon
UD Las Palmas v Real Sociedad
Udinese v Fiorentina
Udinese v SS Lazio
UE Olot v CD Ebro
UKS SMS Lodz (Wom) v AZS PWS Biala Podlaska (Wom)
Union Adarve v SD Ponferradina
Universidad de Chile v Racing Club Avellaneda
Ural Yekaterinburg v Spartak Moscow
US Alessandria v AS Lucchese
Us Creteil Lusitanos v FC Chambly Thelle
Us Creteil Lusitanos v Rodez AF
US Pistoiese 1921 v ADC Viterbese Castrense
US Pontedera v Robur Siena SSD
US Raon l'Etape v FC Saint Louis Neuweg
US Sassuolo v SSC Napoli
Valencia CF Mestalla v RCD Mallorca
Valencia CF v RCD Espanyol
Varbergs BoIS FC v Orgryte IS
VfB Admira Wacker Modling II v SC Mannsdorf
VfB Germania Halberstadt v TSG Neustrelitz
VfB Stuttgart v Hannover 96
VfL Bochum v Eintracht Braunschweig
VfL Wolfsburg v FC Augsburg
VfR Aalen v SC Paderborn 07
VfR Garching v FV Illertissen
Vila Nova Goiania U20 v Atletico MG U20
Villarreal CF v Athletic Bilbao
Virtus Entella v Palermo
Vitoria Guimaraes B v Leixoes SC
Volga region U17 v Moscow Region U17
Vorskla Poltava v FC Veres Rivne
VSK Aarhus v Greve Fodbold
WAFA SC v Aduana Stars FC
Wales v Republic of Ireland
Walsall FC v Portsmouth FC
Watford FC v AFC Bournemouth
Watford FC v Burnley FC
West Bromwich Albion v Burnley FC
West Bromwich Albion v Swansea City
West Ham United v Southampton FC
Wexford Youths FC v Shelbourne FC
Wigan Athletic FC v Oldham Athletic
Wisla Krakow v KKS Lech Poznan
Wisla Plock v Piast Gliwice
Wofoo Tai Po (Reserves) v I-Sky Yuen Long (Reserves)
Wycombe Wanderers v Grimsby Town
XV de Piracicaba SP v Guarani SP
Yeni Malatyaspor 1986 v Genclerbirligi SK
Yeovil Town v Forest Green Rovers FC
Yokohama FC v Zweigen Kanazawa
Zaglebie Lubin v Jagiellonia Bialystok
ZFC Meuselwitz v Energie Cottbus
ZFK Minsk (Wom) v FC Zorka-BDU (Wom)
Zhytlobud-1 Kharkiv (Wom) v Pantery Uman (Wom)
Zorya Luhansk v FC Shakhtar Donetsk
ZP Sport Podbrezova 2 v MFK Skalica
ZP Sport Podbrezova v FC Tatran Presov
01:15Ad Confianca v America-Rn
01:30Alianza Lima v Junior
01:30Emelec v River Plate
01:30Universidad De Chile v Cruzeiro
02:00Alebrijes De Oaxaca v Universidad De Guadalajara
02:00Rionegro Aguilas v America De Cali
02:15Club Deportivo Platense v Olimpia
02:30Santa Tecla Fc v Alianza Fc
09:15Avondale Heights v Pascoe Vale
10:00Canberra Olympic v Belconnen United
10:00CD Aguila v CD Dragon
10:50Melbourne City Fc v Brisbane Roar
10:50Melbourne City v Brisbane Roar
11:00Cumberland United v Modbury Jets
11:15Avondale Fc v Pascoe Vale
11:15Bentleigh Greens v Heidelberg United
11:15Melbourne Knights v Green Gully
11:15Melbourne Knights v Green Gully SC
11:30Port Melbourne Sharks v Oakleigh Cannons
11:30Port Melbourne v Oakleigh Cannons
11:30South Adelaide Panthers v North Eastern Metrostars
11:30South Adelaide v MetroStars
12:00Chelsea U19 v Fc Porto U19
12:00Chelsea U19 v Porto U19
12:00FK Lada Tolyatti v Neftekhimik Nizhnekamsk
12:00Orenburg 2 v Kamaz
12:35Henan Jianye v Chongqing Lifan
14:00Bangkok Glass v Bangkok United
14:00Bnei Lod v Hapoel Kfar Saba
14:00Hapoel Bnei Lod v Hapoel Kfar Saba
14:00Hapoel Petach Tikva v Ironi Nesher
14:00Hapoel Petah Tikva v Ironi Nesher
14:00Hapoel Ramat Gan v Hapoel Marmorek
14:00Maccabi Achi Nazereth v Hapoel Afula
14:00Maccabi Ahi Nazareth v Hapoel Afula
14:00Maccabi Herzeliya v Ironi Ramat Hasharon
14:00Maccabi Herzliya v Ironi Nir Ramat Hasharon
14:00Navbahor Namangan v Bunyodkor
15:00Al Dhafra v Shabab Al-Ahli Dubai Fc
15:00Al-Wasl v Hatta
15:00Dabba Al Fujairah v Emirates Club
16:001. Fc Tatran PreAov v Fc Nitra
16:00Altinordu v Manisaspor
16:00CR Belouizdad v JS Kabylie
16:00Cs Constantine v Usm Alger
16:00ES Setif v USM Blida
16:00Fk Fotbal Trinec v Fc Vitkovice
16:00HFK Olomouc v Unicov
16:00Inter Bratislava v Ap Aport Podbrezova B
16:00Lokomotiva KoAice v Akf Sered
16:00Man City U19 v Barcelona U19
16:00Manchester City U19 v Fc Barcelona U19
16:00MC Alger v NA Hussein Dey
16:00Nk Hrvatski Dragovoljac v Nk Solin
16:00Nk Sesvete v Hnk Aibenik
16:00Olympique De Medea v Mc Oran
16:00Olympique Medea v MC Oran
16:00Qizilqum Navoiy v Neftchi Fargona
16:00Trinec v Vitkovice
16:00US Biskra v Paradou AC
16:00USM Bel Abbes v JS Saoura
16:00Usm El Harrach v Drb Tadjenant
17:00Brabrand If v Esbjerg Fb
17:00Brabrand v Esbjerg
17:00Chabab Hoceima v Racing De Casablanca
17:00Fc Fredericia v Nykobing Fc
17:00Fk Pohronie v Mfk Skalica
17:00Fk VoAdovac v Fk Napredak Krusevac
17:00FK Vozdovac v FK Napredak
17:00Fredericia v Nykopings BIS
17:00Fremad Amager v HB Koge
17:00Nieciecza v Slask Wroclaw
17:00Ruch Chorzow v Pogon Siedlce
17:00Skive Ik v Vendsyssel Ff
17:00Skive v Vendsyssel FF
17:00Termalica Bruk-Bet Nieciecza v Slask Wroclaw
17:00Thisted Fc v Viborg Ff
17:00Thisted v Viborg
17:30Braunschweig v Arminia Bielefeld
17:30Eintracht Braunschweig v Arminia Bielefeld
17:30FAC Team fur Wien v TSV Hartberg
17:30Fc Blau-Weiss Linz v Sc Magna Wiener Neustadt
17:30FC Blau-Weiss Linz v Wiener Neustadt
17:30Floridsdorfer Ac v Tsv Prolactal Hartberg
17:30Garching v FC Unterfohring
17:30Greuther Furth v VfL Bochum
17:30Ried v SC Austria Lustenau
17:30Spvgg Greuther Furth v Vfl Bochum
17:30Sv Guntamatic Ried v Sc Austria Lustenau
17:30Tammeka Tartu v Parnu JK Vaprus
17:30Tartu Jk Tammeka v Parnu Jk Vaprus
17:30Tartu Jk Tammeka v PArnu Jk Vaprus
17:30Vfr Garching v Fc Unterfohring
17:30Wsg Swarovski Wattens v Fc Liefering
17:30WSG Wattens v FC Liefering
18:00Cherno More v Slavia Sofia
18:00Deutschlandsberger SC v SC Weiz
18:00GKS Tychy v Gornik Leczna
18:00IK Brage v GAIS
18:00Istanbul Basaksehir FK v Kayserispor
18:00Meppen v Sportfreunde Lotte
18:00SC Kalsdorf v SK Austria Klagenfurt
18:00SV Grodig v Kufstein
18:00Sv Meppen v Sportfreunde Lotte
18:00TSV Buchbach v SpVgg Bayreuth
18:00TUS Bad Gleichenberg v UV Vocklamarkt
18:00Wormatia Worms v Hessen Kassel
18:30ADO Den Haag Women v VV Alkmaar Women
18:30Ajax Women v FC Twente Women
18:30Bonner SC v Oberhausen
18:30Bonner Sc v Rot-WeiA Oberhausen
18:30Club Brugge U21 v Lokeren U21
18:30Fc Nantes v Stade Rennais
18:30Nantes v Rennes
18:30PEC Zwolle Women v Psv/Fc Eindhoven Women
18:30SV Seekirchen v TSV St Johann
18:45Dinamo Bucuresti v Acs Poli Timisoara
18:45Dynamo Bucharest v Poli Timisoara
19:00As Lyon Duchere v Creteil
19:00Boulogne v Pau FC
19:00Bourg Peronnas v Nimes
19:00Cambuur Leeuwarden v Helmond Sport
19:00Cambuur v Helmond Sport
19:00Chambly Thelle Fc v Grenoble Foot 38
19:00Chateauroux v Niort
19:00Clermont Foot v Orleans
19:00Concarneau v Avranches
19:00De Graafschap v Sc Telstar
19:00De Graafschap v Telstar
19:00Den Bosch v FC Emmen
19:00Dunkerque v Red Star
19:00Eindhoven v Almere City
19:00Fc Bourg-Peronnas v NAmes Olympique
19:00FC Chambly v Grenoble Foot
19:00Fc Eindhoven v Almere City
19:00Fc Lorient v Valenciennes Fc
19:00FC Volendam v Jong Ajax
19:00Gazelec Ajaccio v Tours
19:00GFC Ajaccio v Tours
19:00Jong Fc Utrecht v Fortuna Sittard
19:00Jong PSV Eindhoven v FC Dordrecht
19:00Jong Utrecht v Fortuna Sittard
19:00Lb Chateauroux v Chamois Niortais
19:00Lens v Le Havre
19:00Lorient v Valenciennes
19:00Lyon la Duchere v Creteil
19:00Maastricht v Top Oss
19:00Manchester United U23 v Everton U23
19:00Mvv Maastricht v Fc Oss
19:00NEC Nijmegen v Jong AZ Alkmaar
19:00Nec v Jong Az Alkmaar
19:00Newcastle U23 v Aston Villa U23
19:00Newcastle United U23 v Aston Villa U23
19:00Quevilly Rouen v Paris FC
19:00Rc Lens v Le Havre Ac
19:00Reims v AC Ajaccio
19:00RKC Waalwijk v Go Ahead Eagles
19:00Rodez Aveyron v Cholet SO
19:00Rodez v Cholet
19:00Sannois L'Entente Sg v Gs Consolat Marseille
19:00Sannois Saint-Gratien v Marseille Consolat
19:00Sochaux v Brest
19:00Sochaux-Montbeliard v Stade Brestois 29
19:00Stade Reims v Ac Ajaccio
19:00Us Boulogne v Pau Fc
19:00Us Concarneau v Us Avranches
19:00Us Quevilly v Paris Fc
19:00Usl Dunkerque v Red Star Fc 93
19:00West Ham U23 v Arsenal U23
19:15Ac Sparta Praha v Fk Baumit Jablonec
19:15Sparta Prague v Jablonec
19:15Vejle Bk v Fc Roskilde
19:15Vejle v Roskilde
19:30Borussia Monchengladbach v Vfl Wolfsburg
19:30Kapfenberg v FC Wacker Innsbruck
19:30Ksv 1919 v Fc Wacker Innsbruck
19:30Monchengladbach v Wolfsburg
19:30Union Saint Gilloise v Westerlo
19:30Union St Gilloise v Westerlo
19:30Zaglebie Lubin v Lech Poznan
19:30Zulte Waregem v Kortrijk
19:45Coventry City v Stevenage
19:45Coventry v Stevenage
19:45Dundalk v Derry City
19:45FKS Stal Mielec v OKS Odra Opole
19:45Millwall v Fulham
19:45Newry City v Portadown
19:45Pisa v Pontedera
19:45Shelbourne Fc v Galway United
19:45The New Saints v Gap Connah's Quay
19:45Waterford United v Bray Wanderers
20:00Aberystwyth Town v Carmarthen Town
20:00Aberystwyth v Carmarthen
20:00Bohemians v Cork City Fc
20:00Cordoba Cf v Sevilla Atletico
20:00Cordoba v Sevilla B
20:00Dijon Fco v Olympique Lyonnais
20:00Dijon v Lyon
20:00Finn Harps v Cabinteely Fc
20:00Leganes v Deportivo
20:00Leganes v Deportivo La Corun
20:00Oviedo v Valladolid
20:00Real Oviedo v Real Valladolid
20:00Shamrock Rovers v Limerick Fc
20:00Wexford Fc v Athlone Town
20:30Sporting de Braga v Maritimo
21:30Ayacucho Fc v Universitario De Deportes
21:30Inti Gas Ayacucho v Universitario
22:30Club Nacional Asuncion v Independiente Fbc
22:30Nacional (Par) v Independiente FBC
23:00Argentinos Juniors v Olimpo
23:15Ec Juventude v Oeste Fc
23:15Juventude RS v Oeste SP
23:45Real Atletico Garcilaso v Sport Huancayo
23:45Real Garcilaso v Sport Huancayo
21ST APR
00:00Trujillanos Fc v Zulia Fc
00:00Union EspaAola v Huachipato
00:00Union Espanola v Huachipato
00:15Club General Diaz v Club Olimpia
00:30Ec Sao Bento v Cs Alagoano
00:30Sao Bento SP v CSA AL
01:00Puebla v Club America
01:15Aucas v Club Deportivo Tecnico Universitario
01:15Estudiantes de La Plata v Belgrano
01:30Paysandu Pa v Londrina
01:30Paysandu PA v Londrina PR
02:00Deportivo Municipal v Em Deportivo Binacional
02:00Sporting Kansas City v Vancouver Whitecaps
03:00Atlas v Cd Guadalajara
03:00Atlas v Guadalajara
05:00Shimizu S-Pulse v FC Tokyo
06:00Busan I'Park v Fc Anyang
06:00FC Seoul v Daegu FC
06:00Jeonnam Dragons v Gangwon
06:00Jeonnam Dragons v Gangwon Fc
06:00Northcote City v Kingston City
06:00Northcote City v Kingston City Fc
06:00Sanfrecce Hiroshima v Sagan Tosu
06:00Vegalta Sendai v Jubilo Iwata
06:30Adelaide City v Croydon Kings
06:30Para Hills Knights v West Adelaide
06:30Para Hills Knights v West Adelaide Blues
07:00Daejeon Citizen v Seongnam Fc
07:00Gwangju Fc v Suwon Fc
07:00Kyoto Purple Sanga v Roasso Kumamoto
07:00Kyoto Sanga v Roasso Kumamoto
07:00Tokyo Verdy v Mito Hollyhock
08:00Armadale Sc v Subiaco Afc
08:00Armadale v Subiaco AFC
08:00Bayswater City v Floreat Athena
08:00Cockburn City v Sorrento FC
08:00Inglewood United v Forrestfield United
08:00Kawasaki Frontale v Kashima Antlers
08:00Perth SC v Balcatta
08:00Perth Sc v Balcatta Fc
08:00Pohang Steelers v Sangju Sangmu
08:00Stirling Lions v Perth Glory Youth
08:00Swq Thunder v Sunshine Coast Fc
08:00SWQ Thunder v Sunshine Coast Fire
08:00Urawa Red Diamonds v Consadole Sapporo
08:00Vissel Kobe v Nagoya Grampus
08:00Vissel Kobe v Nagoya Grampus Eight
08:00Yokohama F. Marinos v Shonan Bellmare
08:00Yokohama FM v Shonan Bellmare
08:30Hebei CFFC v Beijing Renhe
08:30Hebei China Fortune Fc v Beijing Renhe
08:30Yanbian Fude Fc v Heilongjiang Lava Spring
09:00Lions Fc v Cairns Fc
09:15Olympia Prague Fk v Mfk FrAdek-Mistek
09:30Sutherland Sharks v Apia Leichhardt Tigers
10:00Blacktown City Fc v Marconi Stallions
10:00Dandenong Thunder v Bulleen Lions
10:00Dandenong Thunder v FC Bulleen Lions
10:00Ehime FC v Ventforet Kofu
10:00Hakoah Sydney City v Sydney United 58
10:00Hume City v South Melbourne
10:00Magpies Crusaders v Redlands United
10:00Moreton Bay United Fc v Gold Coast United
10:00Moreton Bay United v Gold Coast United
10:00Western Pride Fc v Brisbane Roar Youth
10:30Warriors Fc v Tampines Rovers
10:45Sydney Fc Youth v Manly United
11:00Campbelltown City v Adelaide Comets
11:00Elazigspor v Adanaspor
11:00Elazigspor v Adanaspor A.S.
11:00Fagiano Okayama v FC Gifu
11:00Fc Kuressaare v Nomme Kalju Fc
11:00Gamba Osaka v Cerezo Osaka
11:00Sibir Novosibirsk v Fc Tyumen
11:00Sibir Novosibirsk v FK Tyumen
11:00Viljandi Jk Tulevik v Tallinna Fc Flora
11:30Genclerbirligi Sk v Osmanlispor
11:30Genclerbirligi v Osmanlispor
11:30Joondalup United v ECU Joondalup
11:30Kardemir Karabukspor v Bursaspor
11:30Kdc Karabukspor v Bursaspor
11:30OKS Stomil Olsztyn v MKS Puszcza Niepolomice
11:45Royal Thai Navy F.C. v Air Force United
12:001. Fc Union Berlin v 1. Fc Heidenheim
12:00B 93 v Hellerup IK
12:00Boldklubben Af 1893 v Hellerup Ik
12:00Chornomorets Odessa v Pfc Oleksandria
12:00Eibar v Getafe
12:00Enisey Krasnoyarsk v Tom Tomsk
12:00Fk Orenburg v Dynamo Saint Petersburg
12:00Gazovik Orenburg v FC Petrotrest Saint Petersburg
12:00Kolding IF v Kjellerup
12:00Kolding If v Kjellerup If
12:00Olimpia Grudziadz v Chojniczanka Chojnice
12:00Regensburg v St.Pauli
12:00Sandhausen v SV Darmstadt 98
12:00Sd Eibar v Getafe
12:00Ssv Jahn Regensburg v Fc St. Pauli
12:00Stal Kamianske v Zirka Kropyvnytskyi
12:00Sv Sandhausen v Sv Darmstadt 98
12:00Ubon Umt Fc v Chainat Hornbill
12:00Union Berlin v FC Heidenheim
12:00Yenisey Krasnoyarsk v Tomsk
12:30Eastleigh v Macclesfield
12:30Eastleigh v Macclesfield Town
12:30Etsv Weiche Flensburg v Ssv Jeddeloh
12:30Hibernian v Celtic
12:30Vfb Auerbach v Fsv Union Furstenwalde
12:30West Brom v Liverpool
12:30West Bromwich Albion v Liverpool
12:30Wingate & Finchley v Dorking Wanderers Fc
12:30Wingate and Finchley v Dorking Wanderers
12:35Guangzhou R and F v Shandong Luneng
12:35Guangzhou R&F v Shandong Luneng Taishan
12:35Guizhou Hengfeng Zhicheng v Changchun Yatai
12:35Guizhou Zhicheng v Changchun Yatai
12:35Nei Mongol Zhongyou v Dalian Transcend
13:001. Fc Koln Ii v Tus Erndtebruck
13:001. Fc Magdeburg v Fortuna Koln
13:001. Fc Nurnberg Ii v Spvgg Greuther Furth Ii
13:001. Fsv Mainz 05 Ii v Sv Rochling Volklingen
13:001860 Munich v Augsburg II
13:00Aarhus Fremad v Bronshoj
13:00Aarhus Fremad v Bronshoj Boldklub
13:00Argryte Is v Halmstads Bk
13:00Atvidabergs Ff v Oskarshamns Aik
13:00Boluspor v Istanbulspor
13:00Boluspor v Istanbulspor AS
13:00Burghausen v Memmingen
13:00Chonburi v Muangthong United
13:00Eintracht Braunschweig Ii v Sv Drochtersen-Assel
13:00Eintracht Stadtallendorf v 1899 Hoffenheim Ii
13:00FC Dornbirn v SCR Altach II
13:00Fc Ingolstadt 04 Ii v 1. Fc Schweinfurt 05
13:00Fc Wegberg-Beeck v Viktoria Koln
13:00Fc Wurzburg Kickers v Chemnitzer Fc
13:00Fsv Frankfurt v Sv Elversberg
13:00Fv Illertissen v Fc Pipinsried
13:00Gaziantepspor v Eskisehirspor
13:00Hansa Rostock v SV Wehen Wiesbaden
13:00IF Lyseng v Greve
13:00If Lyseng v Greve Fodbold
13:00Ingolstadt II v Schweinfurt
13:00Keshla Baku v Zira Ik
13:00Levski Sofia v Vereya Stara Zagora
13:00Lueburger Sk Hansa v Fc St. Pauli Ii
13:00Magdeburg v Fortuna Koln
13:00Middelfart G og BK v Naestved
13:00Middelfart Mg&Bk v Nastved Bk
13:00Naesby v Odder IGF
13:00Nasby Bk v Odder Igf Fodbold
13:00Nurnberg II v G Furth II
13:00Orgryte v Halmstads BK
13:00Paderborn v SpVgg Unterhaching
13:00Rot-WeiA Erfurt v Sg Sonnenhof GroAaspach
13:00Rot-Weiss Erfurt v SG Sonnenhof
13:00Rynninge Ik v Assyriska Ff
13:00Sc Paderborn 07 v Spvgg Unterhaching
13:00Sc Wiedenbruck 2000 v Borussia Monchengladbach Ii
13:00Schalding-Heining v Bayern Munich II
13:00Seligenporten v VfB Eichstatt
13:00Sg Wattenscheid 09 v Sv Rodinghausen
13:00Skelleftea Ff v Sandvikens If
13:00Spartak Moscow II v Volgar Astrakhan
13:00Stuttgarter Kickers v Sc Freiburg Ii
13:00Sv Schalding-Heining v Fc Bayern Muchen Ii
13:00Sv Seligenporten v Vfb Eichstatt
13:00Sv Seligenporten v Vfb EichstAtt
13:00Torns IF v Ljungskile SK
13:00Tus Koblenz v Tsv Steinbach 1921 E.V.
13:00Wacker Burghausen v Fc Memmingen
13:00Waldhof Mannheim v Tsv Schott Mainz
13:00Werder Bremen II v Carl Zeiss Jena
13:00Westfalia Rhynern v Sc Verl
13:00Wurzburger Kickers v Chemnitzer FC
13:05Tsv 1860 Muchen v Fc Augsburg Ii
13:30Arzachena v Livorno
13:30Gavorrano v Alessandria
13:30Lucchese v Olbia
13:30Siena v Cuneo
13:30Ss Robur Siena v Cuneo
13:30US Gavorrano v Alessandria
13:45Mfk RuAomberok v Spartak Trnava
14:00As Beziers v Stade Lavallois
14:00As Nancy v Aj Auxerre
14:00Beziers v Laval
14:00Bk Frem v Fc Sydvest 05
14:00Brescia v Cesena
14:00Cremonese v Ascoli
14:00Dinamo Minsk v Fk Gomel
14:00Eskilsminne IF v IK Oddevold
14:00Fakel Voronezh v Olimpiets
14:00Fc Inter Turku v Tps
14:00FC Inter Turku v Turku PS
14:00FC Lahti v FC Ilves
14:00Fc Lahti v Ilves
14:00Fk Kokand 1912 v Nasaf Qarshi
14:00Foggia v Bari
14:00Frem v FC Sydvest
14:00Grebbestads If v Fk Karlskrona
14:00Grebbestads IF v Karlskrona AIF
14:00Hillerod Fodbold v Dalum If
14:00Hillerod v Dalum
14:00HJK Helsinki v Koupio PS
14:00Hjk Helsinki v Kups
14:00Nancy v Auxerre
14:00Narva Trans v Jk Tallinna Kalev
14:00Novara v Venezia
14:00Palermo v Avellino
14:00Parma v Carpi
14:00Port Fc v Prachuap Fc
14:00Salernitana v Cittadella
14:00Seinajoen JK v FC Honka
14:00Shirak Gumri v Fc Ararat Yerevan
14:00Sigma Olomouc v Ostrava
14:00Sjk v Fc Honka
14:00Sk Sigma Olomouc v Fc Banik Ostrava
14:00Skovshoved If v Jammerbugt Fc
14:00Skovshoved v Jammerbught FC
14:00Spal v As Roma
14:00Spal v Roma
14:00Trabzonspor v Sivasspor
14:00Tvaakers IF v Mjallby
14:00Tvaakers If v Mjallby Aif
14:00Tvaakers If v MjAllby Aif
14:00Virtus Entella v Pro Vercelli
14:30Cardiff Metropolitan v Bala Town
14:30Eintracht Frankfurt v Hertha Berlin
14:30Eintracht Frankfurt v Hertha Bsc
14:30Hamburg v Freiburg
14:30Hamburger Sv v Sc Freiburg
14:30Hannover 96 v Fc Bayern Muchen
14:30Hannover v Bayern Munich
14:30Hendon v Merstham
14:30Hendon v Merstham Fc
14:30Llandudno Town v Barry Town
14:30Newtown Afc v Prestatyn Town
14:30Piast Gliwice v Pogon Szczecin
14:30Rb Leipzig v 1899 Hoffenheim
14:30RB Leipzig v Hoffenheim
14:30Rot-Weiss Essen v Alemannia Aachen
14:30Rubin Kazan v FK Rostov
14:30Stuttgart v Werder Bremen
14:30Vfb Stuttgart v Werder Bremen
15:00Afc Fylde v Solihull Moors
15:00Afc Telford United v Gainsborough Trinity
15:00AFC Wimbledon v Oldham
15:00Afc Wimbledon v Oldham Athletic
15:00Al-Nasr (Uae) v Al-Ain
15:00Al-Wahda Abu Dhabi v Ajman
15:00Albion Rovers v East Fife
15:00Aldershot Town v Barrow
15:00Aldershot v Barrow
15:00Alfreton Town v Fc United Of Manchester
15:00Alfreton v FC United of Manchester
15:00Annan Athletic v Stirling Albion
15:00Arameiska Syrianska If v Vasteras Sk Fk
15:00Arameiska Syrianska If v VAsteras Sk Fk
15:00Arbroath v Airdrieonians
15:00Ards Fc v Ballinamallard United
15:00Ashton United v Nantwich Town
15:00Astersunds Fk v Arebro Sk
15:00Barnet v Newport
15:00Barnet v Newport County
15:00Barwell v Farsley Celtic
15:00Barwell v Farsley Celtic Fc
15:00Berwick Rangers v Cowdenbeath
15:00Birmingham City v Sheffield United
15:00Birmingham v Sheff Utd
15:00Blyth Spartans v Stockport
15:00Blyth Spartans v Stockport County
15:00Bolton v Wolves
15:00Bolton Wanderers v Wolverhampton Wanderers
15:00Bradford PA v Harrogate
15:00Bradford Park Avenue v Harrogate Town
15:00Brentford v QPR
15:00Brentford v Queens Park Rangers
15:00Brightlingsea Regent v Metropolitan Police
15:00Bristol City v Hull
15:00Bristol City v Hull City
15:00Bromley v Boreham Wood
15:00Bsv Schwarz-WeiA Rehden v Eutin 08
15:00Burgess Hill Town v Staines Town
15:00Buxton v Sutton Coldfield
15:00Buxton v Sutton Coldfield Town
15:00Cambridge United v Cheltenham
15:00Cambridge United v Cheltenham Town
15:00Carlisle United v Luton Town
15:00Carlisle v Luton Town
15:00Chelmsford City v Havant & Waterlooville
15:00Chelmsford v Havant & Waterlooville
15:00Chester Fc v Maidstone United
15:00Chester v Maidstone
15:00Concord Rangers v Poole Town
15:00Crewe Alexandra v Morecambe
15:00Crewe v Morecambe
15:00Crusaders v Cliftonville
15:00Curzon Ashton v Spennymoor Town
15:00Dagenham & Redbridge v Maidenhead United
15:00Dagenham & Redbridge v Maidenhead Utd
15:00Darlington v Nuneaton
15:00Darlington v Nuneaton Town
15:00Dartford v Bath City
15:00Degerfors IF v Landskrona BoIS
15:00Derby County v Middlesbrough
15:00Derby v Middlesbrough
15:00Doncaster Rovers v Oxford United
15:00Doncaster v Oxford Utd
15:00Dorchester Town v Slough
15:00Dorchester Town v Slough Town
15:00Dover Athletic v Gateshead
15:00Dover v Gateshead
15:00Dumbarton v Falkirk
15:00Dundee v St Johnstone
15:00Dungannon Swifts v Warrenpoint Town
15:00Ebbsfleet United v Sutton United
15:00Edinburgh City v Clyde
15:00Elgin City v Peterhead
15:00Enfield Town v Worthing
15:00Exeter City v Crawley Town
15:00Exeter v Crawley
15:00Farnborough v Chesham
15:00Farnborough v Chesham United
15:00FC Copenhagen v AC Horsens
15:00Fc Halifax Town v Tranmere Rovers
15:00Fc Kobenhavn v Ac Horsens
15:00Fleetwood Town v Wigan
15:00Fleetwood Town v Wigan Athletic
15:00Folkestone Invicta v Dulwich
15:00Folkestone Invicta v Dulwich Hamlet
15:00Forest Green Rovers v Chesterfield
15:00Forest Green v Chesterfield
15:00Forfar Athletic v Queens Park
15:00Forfar v Queens Park
15:00Gillingham v Blackpool
15:00Gimnastic De Tarragona v Cd Numancia
15:00Gimnastic v Numancia
15:00Glenavon v Ballymena United
15:00Glentoran v Carrick Rangers
15:00Gloucester City v East Thurrock
15:00Gloucester City v East Thurrock United
15:00Grantham Town v Altrincham
15:00Grantham Town v Altrincham Fc
15:00Guiseley v Woking
15:00Halifax v Tranmere
15:00Hartlepool United v Torquay United
15:00Hartlepool v Torquay
15:00Hednesford Town v Mickleover Sports
15:00Hednesford v Mickleover Sports
15:00Hemel Hempstead Town v Eastbourne Borough
15:00Hemel Hempstead v Eastbourne
15:00Hereford United v Kettering Town
15:00Hereford v Kettering
15:00Hitchin Town v Bishop Stortford
15:00Hitchin Town v Bishop's Stortford
15:00Hungerford Town v Whitehawk
15:00Husqvarna Ff v Utsiktens Bk
15:00Husqvarna v Utsiktens BK
15:00Inverness Caledonian Thistle v Dunfermline Athletic
15:00Inverness CT v Dunfermline
15:00Ipswich Town v Aston Villa
15:00Ipswich v Aston Villa
15:00Karlslunds Ff v Carlstad United
15:00Kilmarnock v Aberdeen
15:00King's Lynn Town v St Neots Town
15:00Kings Langley v Weymouth
15:00Kings Lynn v St Neots Town
15:00Lancaster City v Stourbridge
15:00Lancaster v Stourbridge
15:00Leatherhead v Leiston
15:00Leeds United v Barnsley
15:00Leeds v Barnsley
15:00Leyton Orient v Wrexham
15:00Lincoln City v Colchester United
15:00Lincoln v Colchester
15:00Linfield v Coleraine
15:00Livingston v Brechin City
15:00Lowestoft Town v Tonbridge Angels
15:00Mansfield Town v Port Vale
15:00Mansfield v Port Vale
15:00Margate v Billericay
15:00Margate v Billericay Town
15:00Marine v Whitby
15:00Marine v Whitby Town
15:00Matlock Town v Workington
15:00Needham Market v Harrow Borough
15:00North Ferriby United v Kidderminster Harriers
15:00North Ferriby Utd v Kidderminster
15:00Northampton Town v Plymouth Argyle
15:00Northampton v Plymouth
15:00Notts County v Yeovil
15:00Notts County v Yeovil Town
15:00Ostersund v Orebro SK
15:00Oxford City v Bognor Regis Town
15:00Partick Thistle v Hamilton
15:00Partick Thistle v Hamilton Academical
15:00Portsmouth v Charlton
15:00Portsmouth v Charlton Athletic
15:00Preston North End v Norwich City
15:00Preston v Norwich
15:00Queen Of The South v Dundee United
15:00Real Zaragoza v Ud Almeria
15:00Redditch United v Tiverton Town
15:00Redditch v Tiverton
15:00Rochdale v Bradford
15:00Rochdale v Bradford City
15:00Ross County v Motherwell
15:00Rotherham United v Bristol Rovers
15:00Rotherham v Bristol Rovers
15:00Rotor Volgograd v Luch-Energiya Vladivostok
15:00Royston Town v Biggleswade Town
15:00Rushall Olympic v Witton Albion
15:00Salford City v Boston United
15:00Salford City v Boston Utd
15:00Scunthorpe United v Walsall
15:00Scunthorpe v Walsall
15:00Shakhtar Donetsk v Vorskla Poltava
15:00Sheff Wed v Reading
15:00Sheffield Wednesday v Reading
15:00Shrewsbury Town v Bury
15:00Shrewsbury v Bury
15:00Skovde AIK v Lunds BK
15:00Southend United v Milton Keynes Dons
15:00Southend v MK Dons
15:00Southport v Brackley Town
15:00St Albans City v Hampton & Richmond
15:00St Albans v Hampton and Richmond
15:00St Mirren v Greenock Morton
15:00St Mirren v Morton
15:00Stafford Rangers v Shaw Lane Aquaforce
15:00Stalybridge Celtic v Coalville Town
15:00Stalybridge v Coalville
15:00Stenhousemuir v Montrose
15:00Stranraer v Raith Rovers
15:00Stratford Town v Basingstoke Town
15:00Sunderland v Burton Albion
15:00Swindon Town v Grimsby Town
15:00Swindon v Grimsby
15:00Tamworth v Chorley
15:00Telford v Gainsborough
15:00Thurrock v Kingstonian
15:00Tooting & Mitcham United v Harlow Town
15:00Tooting & Mitcham v Harlow
15:00Truro City v Braintree Town
15:00Umea Fc v Fc Linkoping City
15:00Warrington Town v Halesowen
15:00Warrington Town v Halesowen Town
15:00Watford v Crystal Palace
15:00Wealdstone v Chippenham Town
15:00Welling United v Weston-Super-Mare
15:00Welling v Weston Super Mare
15:00Wolfsberger Ac v Sk Puntigamer Sturm Graz
15:00Wolfsberger AC v Sturm Graz
15:00Wuppertaler Sv v Borussia Dortmund Ii
15:00Wycombe v Accrington Stanley
15:00Wycombe Wanderers v Accrington Stanley
15:00York City v Leamington
15:00York v Leamington
15:00Zaragoza v Almeria
15:00Zenit St Petersburg II v Krylia Sovetov Samara
15:00Zenit-2 Saint Petersburg v Krylia Sovetov Samara
15:15Celta De Vigo v Valencia
15:15Celta Vigo v Valencia
15:30Botev Plovdiv v Ludogorets Razgrad
15:45Hapoel Ironi Kiryat Shmona v Bnei Sakhnin
15:50Nk Aluminij v Nk Maribor
16:001.Fc Slovacko v Fk Dukla Praha
16:001.Fk Pribram v Fc Hradec Kralove
16:00Ac Omonia Nicosia v Ael Limassol
16:00Academica De Coimbra v Real Sport Clube Massama
16:00Academica v Real Sporte
16:00Bohemians 1905 v Fc Vysocina Jihlava
16:00Bohemians 1905 v Jihlava
16:00Budapest Honved v Asjpest Fc
16:00Budapest Honved v Ujpest
16:00Chabab Atlas Khenifra v Olympique Safi
16:00Concordia Chiajna v FC Voluntari
16:00Deportes Iquique v Palestino
16:00Diosgyor v Puskas Academy
16:00Diosgyori Vtk v Puskas Akademia Fc
16:00Fc Vion Zlate Moravce v Mfk Zemplin Michalovce
16:00Ferencvaros v Paks
16:00Ferencvarosi Tc v Paksi Se
16:00Fk Javor Ivanjica v Fk Zemun
16:00Fk Mas Taborsko v 1. Sc Znojmo
16:00FK MAS Taborsko v Znojmo
16:00Fk Partizan Bardejov v MAk Ailina B
16:00Fk Rad v Fk Radnik Surdulica
16:00Fk Senica v Ap Aport Podbrezova
16:00Fk SpiAska Nova Ves v Afc Nove Mesto Nad Vahom
16:00Haladas v Balmazujvaros FC
16:00Lokomotiv Tashkent v Sogdiana Jizak
16:00Maccabi Petah Tikva v Maccabi Haifa
16:00Marseille v Lille
16:00Mfk Lokomotiva Zvolen v Kfc Komarno
16:00Mfk Tatran Nao LiptovskA MikulaA v Fc Stk 1914 Aamorin
16:00Nea Salamis v Doxa Katokopia
16:00Olympique Marseille v Lille Osc
16:00Pacos De Ferreira v Belenenses
16:00Pacos Ferreira v Belenenses
16:00Pribram v Hradec Kralove
16:00Slovacko v Dukla Prague
16:00Szombathelyi Haladas v Balmazujvaros Fc
16:00Torpedo Belaz v Fc Minsk
16:00Uniao da Madeira v Sporting da Covilha
16:00Vasas Budapest v Mezokovesd Zsory
16:00Vasas Sc v Mezokovesd-Zsory Fc
16:30Fk Poprad v Slavoj TrebiAov
16:45Chrobry Glogow v GKS Katowice
17:00Alanyaspor v Galatasaray
17:00Alanyaspor v Galatasaray Sk
17:00Albacete Balompie v Cf Reus Deportiu
17:00Albacete v Reus
17:00Anzhi Makhachkala v Ural Sverdlovsk Oblast
17:00Brann v Stabaek
17:00Brann v Stabak
17:00Bytovia Bytow v Rakow
17:00Cd Tenerife v Huesca
17:00Ermis Aradippou v Paphos Fc
17:00Fk Jelgava v Riga Fc
17:00Fk Mlada Boleslav v Fc Fastav Zlin
17:00Gornik Zabrze v Wisla Plock
17:00M Boleslav v Zlin
17:00Oud-Heverlee Leuven v Mouscron
17:00Oud-Heverlee Leuven v Royal Mouscron-Peruwelz
17:00Podbeskidzie Bielsko-Biala v Miedz Legnica
17:00Sassuolo v Fiorentina
17:00Smouha Sc v El Daklyeh
17:00Tanta v Al Masry
17:00Tanta v El-Masry
17:00Tenerife v Huesca
17:00Wadi Degla Sc v El-Entag El-Harby
17:00Wadi Degla v El-Entag El-Harby
17:05Defensores De Belgrano v Barracas Central
17:15CA Temperley v Velez Sarsfield
17:15Manchester United v Tottenham
17:15Manchester United v Tottenham Hotspur
17:15San Martin de San Juan v Lanus
17:15San Martin-San Juan v Lanus
17:15Temperley v Velez Sarsfield
17:30Al-Jazira Club v Al-Sharjah
17:30Borussia Dortmund v Bayer 04 Leverkusen
17:30Borussia Dortmund v Bayer Leverkusen
17:30LASK Linz v Austria Vienna
17:30Lask Linz v Fk Austria Wien
17:30Sv Mattersburg v Skn St. Polten
17:30SV Mattersburg v St Polten
18:00Beroe v Cska-Sofia
18:00Fc St. Gallen v Fc Thun
18:00Fk Radnicki NiA v Crvena Zvezda
18:00Grasshopper Club Zurich v Fc Lugano
18:00Grasshoppers v Lugano
18:00Hapoel Ashkelon v Hapoel Acre
18:00Hnk Rijeka v Nk Osijek
18:00Montreal Impact v Los Angeles
18:00Montreal Impact v Los Angeles Fc
18:00Nd Gorica v Nk KrAko
18:00Rijeka v Osijek
18:00St Gallen v Thun
18:15Feirense v Vitoria De Guimaraes
18:15Feirense v Vitoria Guimaraes
18:30Maccabi Tel Aviv v Bnei Yehuda
18:30Videoton FC v Debrecen
18:30Videoton Fc v Debreceni Vsc
18:45Fc Viitorul Constanta v Steaua Bucuresti
19:00Amiens Sc v Rc Strasbourg
19:00Amiens v Strasbourg
19:00Baltika Kaliningrad v FC Khimki
19:00Baltika Kaliningrad v Khimki
19:00En Avant Guingamp v As Monaco
19:00Fc Metz v Sm Caen
19:00Guingamp v Monaco
19:00Metz v Caen
19:00San Martin-Tucuman v Guillermo Brown
19:00Sint-Truidense Vv v Kas Eupen
19:00St Truiden v KAS Eupen
19:00Toulouse Fc v Angers Sco
19:00Toulouse v Angers
19:00Waasland Beveren v Lierse
19:00Waasland-Beveren v Lierse
19:05San Martin Tucuman v Guillermo Brown
19:15Al Nasr (EGY) v ENPPI
19:15Al Nasr Egypt v Enppi
19:15Brno v Viktoria Plzen
19:15Fc Zbrojovka Brno v Fc Viktoria Plzen
19:15Kaizer Chiefs v Free State Stars
19:30CA Talleres de Cordoba v Gimnasia LP
19:30Carrarese v Pistoiese
19:30Korona Kielce v Jagiellonia Bialystok
19:30KRC Genk v Anderlecht
19:30Longford Town v Ucd
19:30Monza v GIANA Erminio
19:30Nueva Chicago v Brown Adrogue
19:30Nueva Chicago v Ca Brown
19:30Piacenza Calcio v Pro Piacenza 1919
19:30Piacenza v Pro Piacenza
19:30Prato v Arezzo
19:30Racing Genk v Anderlecht
19:30Talleres De Cordoba v Gimnasia Y Esgrima La Plata
19:45AC Milan v Benevento
19:45Cardiff City v Nottingham Forest
19:45Cardiff v Nottingham Forest
19:45Cobh Ramblers Fc v Drogheda United
19:45Sligo Rovers v St. Patrick's Athletic
20:00Bahia BA v Santos SP
20:00Ca Cerro v Ca Torque
20:00Danubio v Rampla Juniors
20:00Esporte Clube Bahia v Santos Fc
20:00Guabira v Bolivar
20:00Guabira v Club Bolivar
20:00Houston Dynamo v Toronto FC
20:00Liverpool Montevideo v Racing Club De Montevideo
20:00Montevideo Wanderers v River Plate-Uru
20:00Wydad Casablanca v Kawkab Marrakech
20:30Aragua Fc v Deportivo Lara
20:30Avai Fc v GrAmio Esportivo Brasil
20:30Avai SC v Brasil De Pelotas RS
20:30Barcelona v Sevilla
20:30Caracas Fc v Deportivo La Guaira
20:30CRB AL v Vila Nova GO
20:30Crb v Vila Nova Fc
20:30Deportivo Anzoategui v Estudiantes De Caracas
20:30Estoril v Benfica
20:30Estoril-Praia v Benfica
20:30Goias Ec v Figueirense Fc
20:30Goias GO v Figueirense SC
20:30Guarani Sp v Sampaio CorrAa Fc
20:30Guarani SP v Sampaio Correa MA
20:30New York Red Bulls v Chicago Fire
20:30Sevilla v Fc Barcelona
21:15Patriotas F.C. v La Equidad
21:30Colo Colo v Temuco
21:30Colo-Colo v Deportes Temuco
21:30Sporting Cristal v Deportivo San Martin
21:30Sporting Cristal v Universidad San Martin De Porres
21:45Banfield v Godoy Cruz
22:00Guayaquil City Fc v Universidad Catolica Del Ecuador
22:15The Strongest v Sport Boys Warnes
22:50Cerro PorteAo v Ca 3 De Febrero
23:00Criciuma Ec v Atletica Ponte Preta
23:00Criciuma SC v Ponte Preta SP
23:00Cruz Azul v Monarcas Morelia
23:00Cruz Azul v Morelia
23:00Flamengo RJ v America Mineiro MG
23:00Flamengo v America-Mg
23:00Queretaro v Pachuca
23:30Deportes Tolima v Millonarios
23:45FBC Melgar v Union Comercio
22ND APR
00:00Atletico Bucaramanga v Independiente Medellin
00:00San Lorenzo v CA Chacarita Juniors
00:00San Lorenzo v Chacarita Juniors
00:00Universidad Concepcion v Everton de Vina
00:00Universidad De Concepcion v Everton De Vin Del Mar
00:30Columbus Crew v New England Revolution
00:30El Nacional v Independiente Del Valle
00:30Orlando City v San Jose Earthquakes
00:50Clube Guarani v Club Libertad Asuncion
01:00Dallas v Philadelphia Union
01:00Fc Dallas v Philadelphia Union
01:00Monterrey v Lobos BUAP
01:00Monterrey v Lobos De Buap
01:06Club Leon v Tijuana
01:06Leon v Tijuana
01:15Oriente Petrolero v Club Bamin Real Potosi
01:15Oriente Petrolero v Real Potosi
01:45Atletico Nacional v Once Caldas
02:00Academia Deportiva Cantolao v Sport Boys
02:00Real Salt Lake v Colorado Rapids
03:00Club Necaxa v Tigres De La Uanl
03:00Csd Dorados De Sinaloa v Cafetaleros De Tapachula
03:00Necaxa v Tigres
03:30La Galaxy v Atlanta United FC
03:30Los Angeles Galaxy v Atlanta United Fc
05:00Albirex Niigata Albi v Omiya Ardija
05:00Albirex Niigata v Omiya Ardija
05:00Avispa Fukuoka v JEF United Chiba
06:00Jeju United v Jeonbuk Hyundai Motors
06:00Jeju Utd v Jeonbuk FC
06:00Kanazawa v Oita Trinita
06:00Matsumoto v Montedio Yamagata
06:00Matsumoto Yamaga Fc v Montedio Yamagata
06:00North Queensland United Fc v Brisbane City
06:00Sydney Olympic v Rockdale City Suns
06:00Tokushima v Kamatamare Sanuki
06:00Tokushima Vortis v Kamatamare Sanuki
06:00Wollongong Wolves v Bonnyrigg White Eagles
06:00Yokohama Fc v Tochigi
06:00Yokohama FC v Tochigi SC
06:00Zweigen Kanazawa v Oita Trinita
06:30Adelaide United Youth v Adelaide Olympic
07:00Ansan Greeners Fc v Bucheon Fc 1995
07:00Machida Zelvia v Renofa Yamaguchi
08:00Gyeongnam Fc v Ulsan Hyundai Horangi
08:00Gyeongnam v Ulsan Hyundai
08:00Incheon United v Suwon Samsung Bluewings
08:00Incheon Utd v Suwon Bluewings
08:00Nagasaki v Kashiwa Reysol
08:00Olympic Fc v Brisbane Strikers
08:00V-Varen Nagasaki v Kashiwa Reysol
08:30Dalian Yifang v Tianjin Quanjian
08:30Dalian Yifang v Tianjin Songjiang
08:30Qingdao Huanghai Fc v Beijing Enterprises Group F.C.
08:30West Torrens Birkalla Sc v Sturt Lions
08:30West Torrens Birkalla v Sturt Lions
09:00Melbourne Victory v Adelaide United
09:00Seoul E-Land Fc v Ansan Mugunghwa Fc
09:00SKA-Energia Khabarovsk v Dinamo Moscow
09:00Ska-Energia Khabarovsk v Dynamo Moscow
09:15Fk Viktoria AiAkov v Fk Pardubice
10:00Fc Tobol Kostanay v Akzhayik Uralsk
10:00Kyzyl-Zhar Petropavlovsk v Fk Atyrau
10:30Geylang International v Home United
10:30Hougang United v Balestier Khalsa
11:00Alcorcon v Osasuna
11:00FC Helsingor v Silkeborg
11:00Fc Helsingor v Silkeborg If
11:00Fc Shakhter Karagandy v Fk Aktobe
11:00Girona v Espanyol
11:00Jiangsu Suning F.C. v Shanghai Shenhua
11:00Jiangsu Suning v Shanghai Shenhua
11:00Samsunspor v Denizlispor
11:00Samsunspor v Denizlispor Kulubu
11:00Zhetysu Taldykorgan v Irtysh Pavlodar
11:15Gil Vicente v Nacional
11:15Gil Vicente v Nacional Da Madeira
11:30Cagliari v Bologna
11:30FK Tambov v Shinnik Yaroslavl
11:30Tambov v Shinnik Yaroslavl
12:00Arsenal Tula v Zenit Saint-Petersburg
12:00Arsenal Tula v Zenit St Petersburg
12:00Avarta v Hvidovre
12:00Avarta v Hvidovre If
12:00B36 Torshavn v Argja Boltfelag
12:00Chiangrai United v Buriram United
12:00Fc Kairat Almaty v Fc Kaisar Kyzylorda
12:00Fc Ordabasy v Fc Astana
12:00Fc Torpedo Minsk v Neman Grodno
12:00Klaksvikar Atrottarfelag v Eb/Streymur
12:00Nsi Runavik v Skala Af
12:00Olimpik Donetsk v Karpaty Lviv
12:00Police Tero F.C. v Sukhotai Fc
12:00Tvoroyrar Boltfelag v Havnar Boltfelag
12:00Vikingur Gota v 07 Vestur
12:00Zorya Luhansk v Fc Mariupol
12:301. Fc Kaiserslautern v Dynamo Dresden
12:30Aue v MSV Duisburg
12:30Bfc Dynamo v Hertha Bsc Ii
12:30Bsg Chemie Leipzig v Berlin Ak 07
12:30Budissa Bautzen v Fsv Luckenwalde
12:30Energie Cottbus v Wacker Nordhausen
12:30Fc Erzgebirge Aue v Msv Duisburg
12:30Fortuna Dusseldorf v Fc Ingolstadt 04
12:30Fortuna Dusseldorf v Ingolstadt
12:30Germania Halberstadt v 1. Fc Lok Leipzig
12:30Hangzhou Greentown v Shenzhen Fc
12:30Kaiserslautern v Dynamo Dresden
12:30Oberlausitz v Vsg Altglienicke
12:30Rangers v Hearts
12:30Shijiazhuang Yongchang Fc v Liaoning Hongyun
12:30Tsg Neustrelitz v Bfc Viktoria 89
12:30Wuhan Zall v Xinjiang Tianshan Leopard Fc
12:30Zfc Meuselwitz v Sv Babelsberg 03
12:35Beijing Guoan v Guangzhou Evergrande
13:00Aalen v VfL Osnabruck
13:00Altona 93 v Vfl Wolfsburg Ii
13:00Eintracht Norderstedt v Vfv 06 Hildesheim
13:00Fc Astoria Walldorf v Ssv Ulm 1846
13:00Kfc Uerdingen 05 v Fortuna Dusseldorf Ii
13:00Manchester City Women v Olympique Lyonnais Women
13:00Nakhon Ratchasima v Pattaya United
13:00OB Odense v Lyngby
13:00Odense Bk v Lyngby Bk
13:00Paide Linnameeskond v Tallinna Fc Levadia
13:00Pfc Neftchi v Fk Qabala
13:00Pfc Neftchi v Fk QAbAlA
13:00PreuAen Muster v Hallescher Fc
13:00Preussen Munster v Hallescher FC
13:00Ringkobing If v Marienlyst
13:00Ringkobing v Marienlyst
13:00Shanghai SIPG v Tianjin Teda
13:00Shanghai Sipg v Tianjin Teda Fc
13:00Suphanburi v Ratchaburi
13:00Tsv Havelse v Hannover 96 Ii
13:00Vfr Aalen v Vfl Osnabruck
13:30Adana Demirspor v Erzurum BB
13:30Ankaragucu v Gaziantep BB
13:30Arsenal v West Ham
13:30Fc Fondi 1922 v Catanzaro
13:30Fc Red Bull Salzburg v Cashpoint Scr Altach
13:30Mke Ankaragucu v Gazisehir Gaziantep F.K.
13:30Nuova Cosenza v S.S. Rende
13:30Paganese v Asd Sicula Leonzio
13:30Salzburg v Altach
13:30Siracusa v Bisceglie Calcio
13:30Stoke City v Burnley
13:30Stoke v Burnley
13:30Triestina Calcio v Fano
13:30Triestina v Fano
14:001. Fc Germania Egestorf-Langreder v Vfb Lubeck
14:001. Fc Saarbrucken v Kickers Offenbach
14:00AB v VSK Arhus
14:00Akademisk Boldklub v Vsk Aarhus
14:00Akhisar Belediye v Goztepe
14:00Akhisar Belediyespor v Goztepe
14:00Atalanta v Torino
14:00Bidvest Wits v Polokwane City
14:00Bk Hacken v Hammarby If
14:00Bk HAcken v Hammarby If
14:00Chievo v Inter Milan
14:00Chievo v Internazionale
14:00Dalkurd FF v GIF Sundsvall
14:00Hacken v Hammarby IF
14:00IFK Mariehamn v Vaasa PS
14:00Ifk Mariehamn v Vps
14:00Jonkoping v Osters IF
14:00Jonkopings Sodra v Asters If
14:00Konyaspor v Kasimpasa S.K.
14:00Konyaspor v Kasimpasa Sk
14:00Lazio v Sampdoria
14:00Maritzburg United v Mamelodi Sundowns
14:00Nice v Montpellier
14:00Ogc Nice v Montpellier Hsc
14:00Perugia v Ternana
14:00Rops v Ps Kemi
14:00Rovaniemi PS v PS Kemi
14:00Strommen v Levanger
14:00Udinese v Crotone
14:00Vfb Oldenburg v Hamburger Sv Ii
14:20MAk Ailina v Dac Dunajska Streda
14:30Augsburg v Mainz 05
14:30CSKA Moscow v FK Krasnodar
14:30El Raja v Ismaily
14:30Fc Augsburg v 1. Fsv Mainz 05
14:30Fc Tosno v Amkar Perm
14:30FK Tosno v Amkar
14:30Sandecja Nowy Sacz v Arka Gdynia
14:30Wigry Suwalki v Zaglebie Sosnowiec
15:00AaB v Midtjylland
15:00Aalborg Bk v Fc Midtjylland
15:00Akropolis If v Nykopings Bis
15:00Bangor City v Cefn Druids
15:00Bsc Young Boys v Fc Lausanne-Sport
15:00Chelsea v Southampton
15:00Chiasso v Aarau
15:00Club Atletico Atenas v Centro Atletico Fenix
15:00FC Barcelona B v Rayo Vallecano
15:00Fc Chiasso v Fc Aarau
15:00Fc Luzern v Fc Zurich
15:00Fc Schaffhausen v Fc Rapperswil Jona
15:00Fc Sion v Fc Basel
15:00Fc Winterthur v Fc Wil 1900
15:00Fc Wohlen v Fc Vaduz
15:00Fk Isloch Minsk v Gorodeya
15:00Fk Kuban v Avangard Kursk
15:00Kuban Krasnodar v Avangard
15:00Los Andes v All Boys
15:00Los Andes v CA All Boys
15:00Luzern v FC Zurich
15:00Mfk Karvina v Fk Teplice
15:00MFK Karvina v Teplice
15:00Parana Clube PR v Corinthians SP
15:00Parana Clube v Corinthians
15:00Schaffhausen v FC Rapperswil-Jona
15:00Sion v FC Basel
15:00Sollentuna Fk v Team Tg Ff
15:00Syrianska Fc v Bk Forward
15:00Tigre v Ca Huracan
15:00Tigre v Huracan
15:00Tubize v Roeselare
15:00Veres v Dynamo Kyiv
15:00Winterthur v Wil
15:00Young Boys v Lausanne
15:15Malaga v Real Sociedad
15:30Bassano Virtus v Gubbio
15:30Casertana v Juve Stabia
15:30F.C. Sudtirol-Alto Adige v Feralpisalo
15:30FC Sudtirol v Feralpisalo
15:30Fermana v Padova
15:30Pirin Blagoevgrad v Vitosha Bistritsa
15:30Pordenone v Sambenedettese
15:30Rapid Vienna v FC Admira Wacker Modling
15:30Ravenna Calcio v Vicenza
15:30Ravenna v Vicenza
15:30Santarcangelo v Renate
15:30Sk Rapid Wien v Fc Admira Wacker Modling
15:30US Fermana v Padova
16:00As Trencin v Slovan Bratislava
16:00Balikesirspor v Amraniyespor
16:00Balikesirspor v Umraniyespor
16:00Borac Cacak v Fk Mladost Lucani
16:00Caykur Rizespor v Giresunspor
16:00Clube Desportivo Da Cova Da Piedade v Varzim
16:00Cova Piedade v Varzim
16:00Cs Juventus Bucuresti v Gaz Metan Medias
16:00Difaa El Jadida v Raja Casablanca
16:00Fc Sellier & Bellot VlaAim v Sfc Opava
16:00Fk Backa Backa Palanka v Fk Macva Aabac
16:00Fk Sumgayit v Fk Qarabag
16:00Fk Varnsdorf v Assti Nad Labem
16:00GD Chaves v Portimonense
16:00Hajduk Split v Dinamo Zagreb
16:00Leixoes v Arouca
16:00Leixoes v Futebol Clube De Arouca
16:00O Higgins v Curico Unido
16:00O'Higgins v Curico Unido
16:00Penafiel v Oliveirense
16:00Renaissance De Berkane v Far Rabat
16:00Santa Clara v Famalicao
16:00Sk Ceske Budejovice v Fk Banik Sokolov
16:00Sporting de Braga B v Academica Viseu
16:00Sporting De Braga B v Academico De Viseu
16:00Spvgg Bayreuth v Fc Unterfohring
16:00St Etienne v Troyes
16:00St Etienne v Troyes Ac
16:00Tondela v CD Aves
16:10Alloa Athletic v Ayr United
16:30AIK v IFK Goteborg
16:30Falkenbergs FF v IK Frej
16:30Falkenbergs Ff v Ik Frej Taby
16:30Falkenbergs Ff v Ik Frej TAby
16:30Manchester City v Swansea
16:30Manchester City v Swansea City
16:30Norrby If v Gefle If
16:30Norrby v Gefle IF
16:30Pescara v Spezia
16:30Trelleborg v Kalmar FF
16:30Trelleborgs Ff v Kalmar Ff
17:001. Fc Koln v Fc Schalke 04
17:00Aalesund v Tromsdalen
17:00Aalesunds Fk v Tromsdalen
17:00AEK Athens v Levadiakos
17:00Aek Larnaca v Apoel
17:00Apollon Limassol v Anorthosis Famagusta
17:00Apollon Smirnis v Olympiakos
17:00Apollon Smyrnis v Olympiacos
17:00Atromitos Athens v Platanias
17:00Atromitos v Platanias
17:00AZ Alkmaar v Feyenoord
17:00Besiktas Jk v Yeni Malatyaspor
17:00Besiktas v Yeni Malatyaspor
17:00Cadiz v Real Sporting De Gijon
17:00Cadiz v Sporting Gijon
17:00Club Brugge v Standard De Liege
17:00Club Brugge v Standard Liege
17:00Fc Dinamo Brest v Fc Smolevichi-Sti
17:00FC Koln v Schalke 04
17:00Fc Slovan Liberec v Sk Slavia Praha
17:00Floro v Notodden
17:00Floro v Notodden Fk
17:00Giannina v Larisa
17:00Haugesund v Stromsgodset
17:00Jerv v Mjondalen
17:00Kerkyra v Asteras Tripolis
17:00Kristiansund BK v Bodo Glimt
17:00Kristiansund Bk v Bodo/Glimt
17:00Lillestrom Sk v Ranheim
17:00Lillestrom v Ranheim
17:00Lokomotiv Moscow v FC Ufa
17:00Lugo v Lorca
17:00Lugo v Lorca Fc
17:00Nest Sotra v Ull Kisa
17:00Nest-Sotra v Ullensaker/Kisa
17:00Panetolikos v As Lamia
17:00Panetolikos v Lamia
17:00Panionios Gss v Panathinaikos
17:00Panionios v Panathinaikos
17:00PAOK Saloniki v Xanthi
17:00Paok v Skoda Xanthi
17:00Pas Giannina v Athlitiki Enosi Larissa
17:00Petrojet v Al Ahly
17:00Randers FC v SonderjyskE
17:00Rosenborg Bk v Start
17:00Rosenborg v Start
17:00Slovan Liberec v Slavia Prague
17:00Sogndal v Kongsvinger
17:00Sogndal v Kongsvinger Il
17:00Tromso v Sandefjord
17:00Tromso v Sandefjord Fotball
17:00Viking Fk v Asane
17:00Viking v Asane
17:00Vojvodina v Fk Spartak Subotica
17:00Wisla Krakow v Legia Warsaw
17:00Wisla Krakow v Legia Warszawa
17:15Rosario Central v Racing Club
17:30Fidelis Andria v Matera
17:30Las Palmas v Alaves
17:30S.S. Monopoli 1966 v Virtus Francavilla Calcio
17:30Ud Las Palmas v Deportivo Alaves
18:00Deportivo Macara v Ldu Quito
18:00Deportivo Toluca v Tiburones Rojos De Veracruz
18:00Dunav Ruse v Fc Etar Veliko Tarnovo
18:00Fk Partizan v Fk Cukaricki
18:00Moghreb Athletic Tetouan v Olympique Khouribga
18:00Moreirense Fc v Rio Ave
18:00Moreirense v Rio Ave
18:00Toluca v Veracruz
18:05Chelsea Women v Vfl Wolfsburg Women
18:30Maccabi Netanya v Hapoel Be'Er Sheva
18:30Nk Lokomotiva v Istra 1961
18:30NK Lokomotiva Zagreb v Istra
18:35Acassuso v Estudiantes De Buenos Aires
18:35Almagro v Deportivo Flandria
18:45Cs Municipal Studentesc Iasi v Cfr Cluj
18:45CSMS Iasi v CFR Cluj
19:00FC Nordsjaelland v Brondby
19:00Fc Nordsjalland v Brondby If
19:00Granada Cf v Cultural Leonesa
19:00Granada v Leonesa
19:00Kv Oostende v Kfco Wilrijk
19:00Union La Calera v Univ de Chile
19:00Union La Calera v Universidad De Chile
19:00Valerenga v Molde
19:30Atletico Tucuman v Union De Santa Fe
19:30Charleroi v KAA Gent
19:30Club Atletico Tucuman v Union Santa Fe
19:30Club Comunicaciones v Atlanta
19:30Comerciantes Unidos v Universidad Tecnica De Cajamarca
19:30El Zamalek v Alassiouty Sport
19:30Sacachispas Fc v Tristan Suarez
19:30Sporting De Charleroi v Kaa Gent
19:30Villa Dalmine v Club Deportivo Moron
19:30Villa Dalmine v Deportivo Moron
19:30Zamalek v Al Assiouty
19:45Atletico De Madrid v Real Betis
19:45Atletico Madrid v Real Betis
19:45Juventus v Napoli
20:00Atletico MG v Vitoria BA
20:00Atletico Mineiro v Ec Vitoria
20:00Bordeaux v PSG
20:00Ca Boston River v Ca Progreso
20:00Ca Penrol v Club Nacional
20:00Ceara CE v Sao Paulo SP
20:00Ceara Sc v Sao Paulo
20:00Chapecoense SC v Vasco Da Gama RJ
20:00Chapecoense v Vasco Da Gama
20:00Club Jorge Wilstermann v Club Universitario De Sucre
20:00Club Sportivo Estudiantes v Independiente Rivadavia
20:00Envigado Fc v Atletico Huila
20:00Fluminense Fc v Cruzeiro
20:00Fluminense RJ v Cruzeiro MG
20:00Fus De Rabat v Hassania Agadir
20:00Girondins De Bordeaux v Paris Saint-Germain
20:00Nacional Potosi v Blooming
20:00Nacional Potosi v Blooming Santa Cruz
20:00Palmeiras SP v Internacional RS
20:00Palmeiras v Sc Internacional
20:15Sporting Cp v Boavista Fc
20:15Sporting Lisbon v Boavista
20:30Metropolitanos Fc v Atletico Venezuela
21:00Delfin Sc v Emelec
21:00Estudiantes De Merida v Deportivo Tachira
21:00Gimnasia Y Esgrima De Jujuy v Club Atletico Mitre
21:00Gimnasia Y Esgrima Jujuy v Mitre Santiago Del Estero
21:00Quilmes Ac v Boca Unidos
21:00Seattle Sounders v Minnesota United
21:00Seattle v Minnesota Utd
21:30Universidad Catolica v Audax Italiano
21:45Arsenal De Sarandi v River Plate
21:45Arsenal Sarandi v River Plate
22:00Alianza Lima v Sport Rosario
22:00Jaguares De Cordoba v Deportivo Cali
22:00Santos De Guapiles v Cs Herediano
22:15Club San Jose v Club Aurora
22:15San Jose v Club Aurora
22:30Instituto De Cordoba v Ca Agropecuario
23:00GrAmio Fbpa v Atletico Paranaense
23:00Gremio RS v Atletico PR
23:00Portland Timbers v New York City FC
23:30Barcelona Sc v Deportivo Cuenca
23RD APR
00:00Alajuelense v Deportivo Saprissa
00:00Antofagasta v Club Deportivo San Luis
00:00Antofagasta v San Luis de Quillota
00:00Boca Juniors v Newell's Old Boys
00:00Boca Juniors v Newells Old Boys
00:00Portuguesa Fc v Zamora Fc
00:00Santos Laguna v Pumas Unam
00:30Club Destroyers v Royal Pari Fc
15:00Inter Zapresic v Rudes
15:00Nk Inter ZapreAic v RudeA
15:00Sporting Cp B v Benfica B
15:00Sporting Lisbon B v Benfica B
16:00Botosani v Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
16:00Fc Botosani v Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
16:00Rapide Club Oued Zem v Irt Tanger
17:00Beitar Tel Aviv Ramla v Hapoel Katamon Jerusalem F.C.
17:00Cibalia v Slaven Belupo
17:00El Geish v Al-Mokawloon Al-Arab
17:00Hapoel Nazareth Illit v Hapoel Ironi Rishon Lezion
17:00Hapoel Tel Aviv v Hapoel Eran Hadera Fc
17:00Hnk Cibalia v Nk Slaven Belupo
17:00Jaish v Arab Contractors
17:00Lechia Gdansk v Cracovia Krakow
17:00Olympiakos Nicosia v Alki Oroklinis
17:30FSV Zwickau v Karlsruher SC
17:30Spartak Moscow v Akhmat Grozny
17:30Spartak Moscow v Terek Grozny
18:00Agf Aarhus v Hobro Ik
18:00AGF v Hobro
18:00Elfsborg v Djurgaarden
18:00Fenerbahce Sk v Antalyaspor
18:00Fenerbahce v Antalyaspor
18:00Hapoel Ra'Anana v Fc Ashdod
18:00If Elfsborg v Djurgardens If
18:00Ifk Norrkoping v Ik Sirius
18:00IFK Norrkoping v Sirius
18:00IFK Varnamo v Varbergs BolS
18:00Ifk VArnamo v Varbergs Bols
18:00Lokomotiv Plovdiv v Septemvri Sofia
18:00Malmo FF v Brommapojkarna
18:00Malmo Ff v If Brommapojkarna
18:00Odd BK v Sarpsborg
18:00Odds Ballklubb v Sarpsborg 08
18:30Kristianstads Fc v Angelholms Ff
18:45Astra Giurgiu v CS Uni Craiova
18:45Astra Giurgiu v Cs Universitatea Craiova
19:00Hapoel Haifa v Beitar Jerusalem
19:00Servette Fc v NeuchAtel Xamax
19:15Misr El Makasa v Al Ittihad (EGY)
19:15Misr Elmaqasah v El-Ittihad
19:30Albinoleffe v Reggiana
19:30Deportivo Riestra v Aldosivi
19:30Fenix v Ca San Miguel
19:30Frosinone v Empoli
19:30Holstein Kiel v 1. Fc Nurnberg
19:30Holstein Kiel v Nurnberg
19:30Royal Antwerp v Lokeren
19:30San Telmo v Colegiales
19:30Uai Urquiza v Almirante Brown
19:30Villa San Carlos v Deportivo EspaAol
19:45Catania v Trapani
19:45Genoa v Hellas Verona
19:45Genoa v Verona
20:00Athletic Bilbao v Levante
20:00Athletic Bilbao v Levante Ud
20:00Everton v Newcastle
20:00Everton v Newcastle United
20:00Fc Porto v Vitoria De Setubal
20:00Porto v Vitoria Setubal
22:40Deportivo Santani v Club Sol De America
23:00Colon De Santa Fe v Patronato
23:00Colon v Patronato Parana
24TH APR
00:00Mineros De Guayana v Carabobo Fc
00:00Sport Club Do Recife v Botafogo Fr
00:00Sport Recife PE v Botafogo RJ
00:30Deportivo Santamarina v Ferro Carril Oeste
00:50Club Sportivo LuqueAo v Deportivo Capiata
01:00Club Atletico Sarmiento v Atletico De Rafaela
01:05Platense v Talleres De Remedios De Escalada
01:15Independiente v Defensa y Justicia
18:00Hamarkameratene v Sandnes
18:00Hamarkameratene v Sandnes Ulf
18:00Helsingborgs IF v AFC Eskilstuna
19:45Liverpool v As Roma
19:45Liverpool v Roma
25TH APR
16:00Academica De Coimbra v Fc Porto B
16:30Fc Fredericia v Silkeborg If
16:30Fredericia v Silkeborg
17:00Fc Fastav Zlin v Fk Baumit Jablonec
17:30Ranheim v Brann
17:30Stabak v Start
19:45Bayern Munich v Real Madrid
19:45Fc Bayern Muchen v Real Madrid
26TH APR
01:00Cd Guadalajara v Toronto Fc
02:30Guadalajara v Toronto FC
16:00Cs Municipal Studentesc Iasi v Astra Giurgiu
17:30Brondby v Midtjylland
17:30Lillestrom v Rosenborg
20:05Arsenal v Atletico De Madrid
20:05Arsenal v Atletico Madrid
20:05Marseille v Salzburg
20:05Olympique Marseille v Fc Red Bull Salzburg
27TH APR
19:301899 Hoffenheim v Hannover 96
19:30Hoffenheim v Hannover
28TH APR
12:30Liverpool v Stoke
12:30Liverpool v Stoke City
14:30Bayern Munich v Eintracht Frankfurt
14:30Freiburg v FC Koln
14:30Hertha Berlin v Augsburg
14:30Schalke 04 v Monchengladbach
14:30Wolfsburg v Hamburg
15:00Burnley v Brighton
15:00Burnley v Brighton & Hove Albion
15:00Crystal Palace v Leicester
15:00Crystal Palace v Leicester City
15:00Huddersfield Town v Everton
15:00Huddersfield v Everton
15:00Newcastle United v West Bromwich Albion
15:00Newcastle v West Brom
15:00Southampton v Afc Bournemouth
15:00Southampton v Bournemouth
17:30Bayer Leverkusen v Stuttgart
17:30Swansea City v Chelsea
17:30Swansea v Chelsea
29TH APR
14:15West Ham v Manchester City
14:30Mainz 05 v RB Leipzig
16:30Manchester United v Arsenal
17:00Werder Bremen v Borussia Dortmund
30TH APR
20:00Tottenham Hotspur v Watford
20:00Tottenham v Watford
SPORTS A-Z
Baseball
Basketball
Boxing
Commonwealth
Cricket
Cycling
Darts
Football
Formula One
GAA Football
GAA Hurling
Golf
Handball
Hockey
Ice Hockey
Motorsports
Olympics
Politics
Royals
Rugby League
Rugby Union
Snooker
Speedway
Tennis
UFC
Various
LEAGUES
Premier league
Champions league
Bundesliga
Serie A
Primera Division
Ligue 1
Eredivisie
Super lig
Europa League

FINLAND V HUNGARY MARKETS

FINLAND V HUNGARY MARKET

MATCH RESULT
FINLAND V HUNGARY
FREE BETSBET WITH BETFRED
18+|GAMBLE AWARE
BET NOW WITH BOYLESPORTS.
18+|GAMBLE AWARE
BET NOW WITH LVBET
18+|GAMBLE AWARE
Finland--2.35
DRAW--3.1
Hungary--2.85

OUTRIGHT MARKETS

NEWS LETTER SUBSCRIPTION

SPORTS AND RACING PODCASTS